Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.11.2017 19:14
Kingdom Come: Deliverance. Rozgrywka z wyczekiwanego RPG
608V

Kingdom Come: Deliverance. Rozgrywka z wyczekiwanego RPG

Kingdom Come: Deliverance to bardzo rozbudowane RPG stawiające ogromny nacisk na realizm i wierne odzwierciedlenie atmosfery średniowiecznych Czech. Twórcy przedstawiają nowy zwiastun poświęcony nieliniowej rozgrywce.

Kingdom Come: Deliverance zabierze nas do średniowiecznych Czech. Akcja osadzona zostanie w roku 1403, a twórcy starają się jak tylko mogą, aby wiernie przenieść klimat tamtego okresu w format gry wideo. Zapomnijcie więc o smokach i magii.

Kingdom Come: Deliverance - tak prezentuje się edycja kolekcjonerska

Kingdom Come: Deliverance to rozbudowane RPG w bardzo złożony i wymagający sposób podchodzące do walki. Tytuł opowie dramatyczną historię młodego chłopaka, którego rodzina została zamordowana na jego oczach. Możemy jednak liczyć na dużą dawkę swobody i nieliniowości. Poza pogonią za naszymi oprawcami możemy np. zająć się profesją kowala i prowadzić spokojne życie. Nowy zwiastun pozwala sprawdzić w akcji wiele możliwości oferowanych przez twórców. Jak rozwiążecie trudne sytuacje? Możecie sięgnąć po broń, wykazać umiejętnościami perswazji lub postawić na efektywne skradanie.

Kingdom Come: Deliverance - rozgrywka "The Good, the Bad and the Sneaky"

Kingdom Come: Deliverance pojawi się na rynku w dniu 13 lutego 2018 roku.

Źródło: YouTube (Warhorse Studi)

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance playstation 4 warhorse wideo