Jakub Barwiak Jakub Barwiak 16.11.2017 17:41
Fantastyczne zwierzęta 2. Nowy film w świecie Harry'ego Pottera z oficjalnym tytułem
1063V

Fantastyczne zwierzęta 2. Nowy film w świecie Harry'ego Pottera z oficjalnym tytułem

Rok 2017 jest całkiem udany dla wytwórni Warner Bros. Większość jej produkcji odnosi niemałe sukcesy finansowe, studio postara się podtrzymać passę również i w przyszłym roku. Pomóc ma w tym chociażby powrót do świata Harry’ego Pottera.

Warner Bros. pochwaliło się pierwszym zdjęciem z sequela filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, znamy również oficjalny tytuł tej produkcji - Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald.

Liga Sprawiedliwości - najnowsze widowisko Warner Bros. z przeciętnymi recenzjami

Akcja widowiska rozpoczyna się w 1927 roku, krótko po wydarzeniach z pierwszego filmu, w którym mogliśmy obserwować jak główny bohater Newt pomaga w schwytania niebezpiecznego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda.

Czarnoksiężnik ów planuje doprowadzić do supremacji czarodziejów, którzy mieliby rządzić istotami niemagicznymi, w tym celu gromadzi zwolenników, w realizacji tego planu usiłuje mu przeszkodzić jego były przyjaciel – Albus Dambledore, oraz oczywiście Newt Scamander.

Za scenariusz produkcji odpowiada autorka sagi o Harrym Potterze – J.K. Rowling, w obsadzie są m.in. Eddie Redmayne, Jude Law i Johnny Depp. Reżyseruje David Yates, mający na swoim koncie kilka filmów ze słynnym czarodziejem. Premiera została zaplanowana na 16-ego listopada 2018 roku.

 

Źródło: https://screenrant.com/fantastic-beasts-2-title-dumbledore-images/

Tagi: Fantastyczne zwierzęta 2 fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć warner bros

Nie przegap