Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.11.2017 13:28
Monster Hunter World zaprasza do Gnijącej Doliny
406V

Monster Hunter World zaprasza do Gnijącej Doliny

Monster Hunter World dostaniemy w przyszłym roku, ale zanim to nastąpi jeszcze niejednokrotnie będziemy mogli przyjrzeć się temu jak gra wygląda w akcji. Tym razem rzecz tyczy się Rotten Vale - czyli jednej z lokacji.

Monster Hunter World zapowiadane jest jako najlepsza rzecz, która przytrafi się serii. Gracze, którzy skuszą się na grę mają otrzymać ogromny świat, świetną grafikę i przede wszystkim stylistykę oraz setki godzin zabawy w pojedynkę bądź ze znajomymi w ramach kooperacji. Dodatkowo gra będzie pozbawiona mikrotransakcji i skrzynek mogących przyśpieszyć zdobywanie łupu. Stanowi to atut, zwłaszcza w świetle coraz śmielszej monetyzacji gier. Wszak zdobywanie łupu w takiej grze jest jedną ze składowych.

Stajnie, specjalne przedmioty i instrumenty muzyczne w Monster Hunter World

Na dowód, że Monster Hunter World będzie prawdziwą gratką dla fanów gier nastawionych na kooperację, Capcom udostępnia kolejne materiały. Ostatni z nich pochodzi z oficjalnej transmisji, gdzie grający mogli samodzielnie wyruszyć do Rotten Vale - miejsca zaprezentowanego podczas tegorocznego Paris Games Week. Odpowiedni fragment trwa na przestrzeni 1:38:33 do 1:50:38 czasu filmu.

Monster Hunter World - fragment pokazujący rozgrywkę w krainie Rotten Vale

Monster Hunter World ma ukazać się 26 stycznia przyszłego roku. Będzie to pierwsza odsłona serii, która dostępna będzie w polskiej wersji językowej - w tym przypadku tylko napisy. Zanim gra trafi na półki sklepowe, będziemy mogli przetestować ją w ramach testów beta. Wzięcie udziału w nich wymagać będzie aktywnej subskrypcji PlayStation Plus. Same testy odbędą się w dniach od 9 do 12 grudnia tego roku.

Tagi: Capcom Monster Hunter World playstation 4 wideo

Nie przegap