Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.11.2017 12:08
Dragon Ball FighterZ - do walki dołączają Gotenks, Kid Buu i Adult Gohan
617V

Dragon Ball FighterZ - do walki dołączają Gotenks, Kid Buu i Adult Gohan

Dragon Ball FighterZ chwali się kolejnymi postaciami, którymi będziemy mogli stanąć do walki. Informacja o nich pochodzi z japońskiego magazynu Weekly Jump. Na jego łamach pojawiły się też wzmianki o nowych funkcjach.

Dragon Ball FighterZ zachwyca swoim wykonaniem. Twórcom udało się nie tylko świetnie odwzorować wygląd postaci z animacji i przenieść je do świata gry, ale również ich zachowania i ataki. Kolejne materiały utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że będzie to kawał świetnej bijatyki.

Dragon Ball FighterZ. Android 18 chwali się swoimi umiejętnościami

Co jakiś czas dowiadujemy się o kolejnych postaciach, które dołączają do Dragon Ball FighterZ. Nowy numer Weekly Jump informuje nas o kolejnych postaciach, w które będziemy mogli się wcielić. Będą to: Gotenks, Kid Buu i Adult Gohan. Specjalny atak Gotenksa to “Charging Ultra Buu Buu Volleyball" i w zależności od tego jakiego partnera mu przydzielimy, scena odpowiednio się zmieni. Specjalnym atakiem Kid Buu jest “Planet Burst”, a Adult Gohan może skorzystać z umiejętności odblokowującej potencjał. Żeby było to możliwe będziemy musieli zużyć pasek Ki i w zależności od jego zapełnienia atak specjalny będzie miał różną siłę - tym atakiem jest “Ultimate Kamehameha”.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że w grze pojawi się też sklep, w którym będziemy mogli nabyć tytuły i wersje kolorystyczne dla postaci. Walutą będą punkty zdobywane w trakcie walki. Dostępny będzie też tryb Arcade z określoną ilością walk do stoczenia. To jaką ścieżką pójdziemy uwarunkowane będzie tym czy przegramy czy wygramy.

Dragon Ball FighterZ ma pojawić się 26 stycznia przyszłego roku.

Dragon Ball FighterZ - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://gematsu.com/2017/11/dragon-ball-fighterz-adds-gotenks-kid-buu-adult-gohan

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4

Nie przegap