Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.11.2017 11:29
Destiny 2 - Klątwa Ozyrysa. Masa nowych informacji
435V

Destiny 2 - Klątwa Ozyrysa. Masa nowych informacji

Wczorajsza transmisja z Destiny 2 rzuciła nam nowe światło na pierwszy dodatek fabularny - Klątwa Ozyrysa. Jeśli jesteście ciekawi co szykuje dla nas Bungie - zapraszamy.

Klątwa Ozyrysa pojawi się w sprzedaży 5 grudnia i pozwoli nam poznać lepiej postać tajemniczego do tej pory Ozyrysa - najlepszego Czarnoksiężnika w świecie Destiny. Ikora, jego uczennica po wydarzeniach z podstawki gry będzie poszukiwała prawdziwego "ja" i to między innymi zaprowadzi nas na Merkurego, gdzie zbiera się potężna armia Vex z którą walczyć będziemy my i Ozyrys.

Dodatek fabularnie wprowadzi nam pierwszego, żeńskiego Ducha - Sagirę, która ma wyjątkowo dużo do powiedzenia i uważa, że Strażnicy biorą wszystko zbyt poważnie. Lokacja, którą będziemy odwiedzać - Nieskończony Las - jest symulacją Veksów i będzie zmieniać się co każde nasze wejście do niej. Zmieni się nie tylko układ lokacji, ale także ich styl, pokazując nawet przyszłość Merkurego, z wygasłym słońcem i martwą planetą pełną rasy Vex.

Destiny 2 Klątwa Ozyrysa

Merkury ma być największą lokacją na której będziemy odbywać Patrole. Podobnie jak publiczne eventy, które będą na planecie. Zaginione Sektory będą niewidoczne na mapie dopóki nie skończymy kampanii z Klątwy Ozyrysa. Ma to zachęcić nas do spokojnej gry i późniejszej eksploracji. Rolę HUB-a społecznościowego będzie pełnić Latarna w której znajdziemy m.in. Brata Vance'a u którego będziemy mogli wymieniać żetony na aktywności z Merkurego.

Do Destiny 2 wraz z dodatkiem wróci playlista Heroicznych Strike'ów. Nowością będzie Raid Lair, do którego będą trafiały Raidy. Wrócimy na Leviathana, ale z innymi przeciwnikami, innymi nagrodami do zdobycia i nowymi miejscami do zwiedzenia. Zaliczenie aktualnego Raidu nie będzie wymagane. Wymóg poziomu Światła został ustalony na 300.

Wraz z Klątwą Ozyrysa do Destiny 2 oczywiście trafią także nowe przedmioty i nowa broń. Kolejną transmisję zaplanowano na 21 listopada. Pokazane zostaną wtedy kolejne aktywności z gry.

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo

Nie przegap