Jakub Barwiak Jakub Barwiak 15.11.2017 21:43
Tom Cruise w nowym filmie Quentina Tarantino?
470V

Tom Cruise w nowym filmie Quentina Tarantino?

Tom Cruise prowadzi obecnie rozmowy z Quentinem Tarantino. Jeżeli ich efekt będzie pozytywny, wtedy gwiazdor wystąpi w nowym filmie legendarnego reżysera.

Jak podaje portal Deadline, w nowym filmie Tarantino mają być dwie główne role męskie. Jedna z nich ma być obsadzona przez Cruise’a, w obrazie tym mają również pojawić się Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Nie wiadomo jednak obecnie, czy któryś z tej dwójki jest rozważany do drugiej z głównych ról.

Quentin Tarantino skończył scenariusz swojego nowego filmu

Tom Cruise zmaga się obecnie z porażką artystyczną i finansową jego ostatniego filmu – Mumii, gwiazdor w tym momencie pracuje również na planach kolejnego Mission: Impossible i Top Gun, nawet jeżeli widowiska te odniosą sukces, praca z Quentinem Tarantino może przynieść mu jedynie same korzyści, zwłaszcza w kontekście ewentualnych nagród.

Wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, iż reżyser widziałby w obsadzie swojego nowego filmu Margot Robbie, która miałaby się wcielić w Sharon Tate – żonę Romana Polańskiego, która została zamordowana przez sektę Charlesa Mansona. Problemem może być jednak napięty terminarz aktorki.

Akcja nowego obrazu w reżyserii Quentina Tarantino ma dziać się w latach 60-tych, a jego kulminacyjnym momentem ma być właśnie morderstwo w domu polskiego reżysera. Na skutek skandalu seksualnego, Tarantino zakończył współpracę z wytwórnią Weinstein i szuka obecnie nowego studia.

Źródło: https://screenrant.com/quentin-tarantino-manson-movie-tom-cruise-cast/

Tagi: charles manson Quentin Tarantino Roman Polanski tom cruise

Nie przegap