Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.11.2017 19:59
Stardew Valley otrzyma więcej darmowej zawartości dla jednego gracza
367V

Stardew Valley otrzyma więcej darmowej zawartości dla jednego gracza

Stardew Valley to fenomenalna gra niezależna stworzona przez jedną osobę, która w bezbłędny sposób uchwyciła fenomen i urok kultowej serii Harvest Moon. Twórca pracuje w pocie czoła nad wieloosobowym dodatkiem, ale to nie wszystko czym się obecnie zajmuje.

Stardew Valley rozkochało w sobie wielu fanów. Uzależniająca gra o prowadzeniu własnej farmy i życiu rolnika okazała się istnym fenomenem, którego popularność przyczyniła się do stworzenia edycji konsolowych. Największą wadą tytułu okazała się nieobecność oczekiwanego trybu wieloosobowego, ale wkrótce ulegnie to zmianie. Twórca zajmuje się stosownym rozszerzeniem i co jakiś czas informuje społeczność na temat przebiegu prac.

Nasza recenzja Stardew Valley

Stardew Valley otrzyma tryb wieloosobowy w przyszłym roku. Twórca zdradził jednak, że to nie wszystko co trafi do jego gry. Potwierdzono, że do tytułu zostanie wprowadzona za darmo zawartość dla jednego gracza. Nie znamy szczegółów, ale otrzymaliśmy poszlakę w formie jednego zrzutu ekranu. Ten przedstawia wielką łódź, więc możemy bezpiecznie obstawić, że odegra ona istotną rolę w nadchodzących nowościach.

Przygotowywane nowości pojawią się za darmo w przyszłym roku razem z dodatkiem wieloosobowym.

Stardew Valley - zwiastun

 

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/11/15/single-player-content-headed-stardew-valley/

Tagi: Chucklefish LTD playstation 4 Sickhead Games Stardew Valley wideo

Nie przegap