Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.11.2017 17:46
PlayStation VR z nową reklamą ukazującą dobrze znane gry
673V

PlayStation VR z nową reklamą ukazującą dobrze znane gry

PlayStation VR otrzymało nową zajawkę, która ma zachęcić użytkowników do kupna gogli wirtualnej rzeczywistości. Reklama skupia się na tym co najważniejsze, czyli samych grach. Problem polega na tym, że niektóre z nich są już na rynku od roku.

PlayStation VR tak jak każdy sprzęt do grania potrzebuje stałego zastrzyku nowych gier, aby zachęcić graczy do zainwestowania w urządzenie. Gogle Sony nie mają się czego wstydzić na tle konkurencji i oferują trochę naprawdę przyjemnych produkcji. Oczywiście zawsze chciałoby się więcej i wciąż brakuje porządnego system sellera, który sprzedałby społeczności miliony sztuk tego wyjątkowego urządzenia.

Bravo Team i The Inpatient opóźnione na przyszły rok

PlayStation VR otrzymało nową reklamę. Ujrzymy na niej fragmenty ze znanych tytułów wspierających wirtualną rzeczywistość. Nie zabrakło więc Gran Turismo Sport, zapowiedzianego na przyszły rok Ace Combat 7, czy debiutującego w tym tygodniu Skyrim VR. Sony chwali się też darmowym, technologicznym demem Spider-Man Homecoming oraz Batman Arkham VR, który cyklicznie reklamuje PS VR od dnia premiery samego urządzenia. Zdecydowanie brakuje tutaj świeżego mięska. Szczególnie w perspektywie opóźnionego debiutu The Inpatient i Bravo Team.

PlayStation VR - reklama "Live the Game"

Szkoda, bo zamiast pokazywać ciągle te same produkcje wystarczyłoby zajrzeć do PS Store i przybliżyć graczom kilka ciekawych, ale mocno pominiętych przez społeczność gier.

Źródło: Twitter (PlayStation Europe)

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 playstation vr Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap