Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.11.2017 08:52
Call of Duty WW2 - mikropłatności pojawią się później
705V

Call of Duty WW2 - mikropłatności pojawią się później

Call of Duty WW2 zgodnie z obecnie panującymi trendami, zaoferuje nam mikropłatności. Wewnętrzna waluta pojawi się jednak w grze później niż pierwotnie zakładano.

Call of Duty WW2 zadebiutowało na początku tego miesiąca i z miejsca stało się bardzo popularne. Nowa produkcja Sledgehammer Games okazała się strzałem w dziesiątkę, choć twórcy woleli osadzić akcję gry w czasach późniejszych zamiast wracać do drugiej wojny światowej. Niemniej, najwidoczniej graczom powrót się spodobał, bo gra wciąż króluje na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii.

Call of Duty WW2 pozostaje liderem. Need for Speed Payback debiutuje poza podium

Dotychczas w Call of Duty WW2 nie było wewnętrznej waluty, gra była więc wolna od mikropłatności. Skąd opóźnienie? Przedstawiciele Activision twierdzą, że twórcy chcieli najpierw naprawić problemy gry z jakimi borykała się na start. Niemniej, okres oceniania gry jest już za nami, więc obeszło się bez potencjalnej krytyki systemu mikropłatności.

Mikropłatności w Call of Duty WW2 mają pojawić się 21 listopada. Nie wiemy jeszcze co dokładnie można będzie zakupić za Call of Duty Points, ale bezpiecznie można założyć, że będą to skrzynki, które w grze już są obecne. Gracze, którzy kupili grę w cyfrowej formie mają otrzymać ponad 1000 jednostek wirtualnej waluty, więc zaraz po tym będą mogli ocenić jak bardzo wpływają na rozgrywkę i rozwój, o ile nie okaże się to zbyt mało.

Call of Duty WW2 - rozgrywka z drugiej misji fabularnej

 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-ww2-delays-microtransaction-launch/1100-6454918

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games