Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.11.2017 20:37
Outcast – Second Contact debiutuje na rynku i otrzymuje słaby zwiastun
358V

Outcast – Second Contact debiutuje na rynku i otrzymuje słaby zwiastun

Outcast – Second Contact po cichu zadebiutowało na rynku, a twórcy udostępnili nowy zwiastun z okazji premiery. Skusicie się na powrót do przeszłości w wykonaniu tego klasyka?

Outcast – Second Contact to remake kultowej gry z 1999 roku, która była jednym z pionierów jeśli chodzi o tytuły osadzone w otwartym i tętniącym życiem świecie. Teraz nie robi to większego wrażenia, a wielu czuje wręcz zmęczenie taką formułą tworzenia gier. Nie przeszkadza to jednak ekipie z Appeal Studio, aby przywrócić klasyka z przeszłości i przedstawić go nowemu pokoleniu.

Outcast – Second Contact - remake kultowej gry przedstawia eksplorację świata

Outcast – Second Contact zostało mocno odrestaurowane, ale nadal może straszyć archaicznymi rozwiązaniami. Wyjątkowo biednie i sztywno wyglądają animacje postaci, a sam świat wypada pusto. Grafika to jednak nie wszystko. W tym wypadku pierwsze skrzypce gra atmosfera podróży i zwiedzania tajemniczego świata Adelpha.

Użytkownicy PlayStation mogą liczyć na miły dodatek. Jeśli zdecydujecie się kupić grę przed 29 listopada, to otrzymacie dostęp do oryginalnej ścieżki dźwiękowej i DLC ze złotymi broniami.

Outcast – Second Contact - zwiastun premierowy

Źródło: YouTube (Bigben Games)

Tagi:

Nie przegap