Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.11.2017 19:30
Planet of the Apes: Last Frontier. Zwiastun zapowiada klimatyczne widowisko
466V

Planet of the Apes: Last Frontier. Zwiastun zapowiada klimatyczne widowisko

Planet of the Apes: Last Frontier już niedługo zadebiutuje na rynku i będzie produkcją skierowaną dla fanów gier narracyjnych i filmowej trylogii. Będzie to również kolejny projekt wykorzystujący dobrodziejstwa PlayLink.

Planet of the Apes: Last Frontier osadzone zostało w świecie filmowej trylogii Matta Reevesa. Historia odbędzie się między drugą, a trzecią częścią sagi i w założeniach ma wypełnić parę luk. Produkcja nie zaoferuje klasycznej rozgrywki i ma być wierna atmosferze, którą znamy z przygód Cezara. Opowieść skupi się jednak na losach nowych bohaterów.

Planet of the Apes: Last Frontier pojawi się już w listopadzie

Planet of the Apes: Last Frontier celuje w około 3 godziny rozgrywki. Chociaż w tym przypadku ta zostanie ograniczona jedynie do podejmowania ciężkich wyborów. Ukształtujemy przez nie fabułę i wpłyniemy na przebieg historii. Produkcja wesprze również system PlayLink, więc do zabawy zostaną zaangażowane osoby posiadające smartfony. Tytuł ma przedstawić złożony konflikt między małpami i ludźmi bez jasnego podziału na dobro i zło. Trzeba przyznać, że graficznie wygląda to nieźle, a sam klimat nie odbiega znacząco od tego, co mogliśmy podziwiać na ekranach kin.

Planet of the Apes: Last Frontier pojawi się na rynku w dniu 21 listopada.

Planet of the Apes: Last Frontier - zwiastun z datą premiery

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi:

Nie przegap