Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.11.2017 18:33
Rainbow Six: Siege do ogrania za darmo przez weekend
696V

Rainbow Six: Siege do ogrania za darmo przez weekend

Lubicie darmowe weekendy? Rainbow Six: Siege otrzyma kolejny i jak zwykle dostaniemy nieodpłatny dostęp do pełnej wersji gry.

Rainbow Six: Siege w dniach od 16 do 19 listopada kolejny raz będzie udostępnione za darmo do pobrania. Otrzymamy ograniczony czasowo dostęp do pełnej wersji gry i całej jej zawartości - w tym wszystkich postaci i map. Gdy nam się spodoba i zdecydujemy na kupno pełnej wersji, to nasze postępy zostaną zachowane.

Rainbow Six: Siege. Nowi operatorzy i mapa w ramach operacji White Noise

Rainbow Six: Siege razem z darmowym weekendem zostanie przecenione o nawet 50%. Specjalna oferta potrwa do 27 listopada, więc będzie to świetna okazja dla tych, którym spodoba się darmowe testowanie. Poniżej krótki zwiastun wydarzenia.

Rainbow Six: Siege - darmowy weekend 16-19 listopada

Do gry trafi niedługo operacja White Noise. Ta wprowadzi kolejnych operatorów, w tym drugą postać z polskiej jednostki GROM. Otrzymamy też dostęp do nowej mapy - wieży obserwacyjnej umiejscowionej w Seulu. Na więcej szczegółów musimy poczekać do 19 listopada i finałów Pro Ligi. Właśnie wtedy o godzinie 21:00 czasu polskiego zostaną zaprezentowane nowości z nadchodzącej operacji.

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: darmowy weekend playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap