Jakub Barwiak Jakub Barwiak 14.11.2017 11:00
Twórca Johna Wicka pracuje nad serialem Hitman
282V

Twórca Johna Wicka pracuje nad serialem Hitman

Hitman dwukrotnie pojawił się na większych, kinowych ekranach, tym razem Agent 47 zawita na te mniejsze. Szykuje się serial z ikonicznym zabójcą.

Hulu wyprodukuje serial Hitman. Serwis streamingowy i Fox 21 oficjalnie poinformowali portal Deadline, iż produkcja otrzymała zielona światło i ruszyły prace produkcyjne nad nią. Scenariusz pilota jest tworzony twórcę Johna WickaDereka Kolstada, można więc śmiało powiedzieć, iż projekt od początku jest w dobrych rękach.

Powstanie serialowy Władca Pierścieni

Oprócz Kolstada w projekt zaangażowani są Adrian Askarieh i Chuck Gordon (producenci filmowego Hitmana), oprócz nich z ramienia Fox 21 projekt nadzorować będą: Bert Salke, Gloria Fan, Kira Innes i Jane Francis. Z kolei Hulu, do biczowania niesfornych pracowników, delegowało Jordana Helmana.

Marka Hitman narodziła się w 2000 roku, wraz z powstaniem Hitman: Codename 47. Gra doczekała się również dwóch filmów: Hitman z 2007 roku i Hitman: Agent Absolution z 2015 – co ciekawe duża część twórców serialu Hulu pracowało właśnie nad tym drugim filmem.

Nie wiadomo, oczywiście, kiedy serialowy Hitman pojawi się na platformie Hulu, biorąc jednak pod uwagę, iż pracę nad nim dopiero się zaczynają, musimy uzbroić się w cierpliwość.

 

Źródło: http://comicbook.com/gaming/2017/11/13/hitman-hulu-series-john-wick-creator/

Tagi: derek kolstad hitman hulu