Jakub Barwiak Jakub Barwiak 13.11.2017 19:07
Solo: A Star Wars Story. Wiemy jak będzie wyglądał młody Han?
490V

Solo: A Star Wars Story. Wiemy jak będzie wyglądał młody Han?

W końcu możemy zobaczyć jak Alden Ehrenreich będzie prezentował się w roli Hana Solo. A wszystko to za sprawą kubka promocyjnego z kina w Arizonie.

Solo jest bez wątpienia jedną z najbardziej problematycznych produkcji ostatnich lat. Po wyrzuceniu Phila Lorda i Chrisa Millera, na stanowisku reżysera zastąpił ich Ron Howard, który szybko zabrał się do pracy… i chwalenia się jej efektami w mediach społecznościowych. Niestety w zdjęciach udostępnianych przez filmowca brakowało najważniejszego – Ehrenreicha w stroju Hana Solo.

Czy Jar Jar powinien był umrzeć?

Użytkownik TwitteraMike DeRose (Portal Making Star Wars) podzielił się zdjęciem kubka, jakie otrzymują stali klienci kina Harkins w Arizonie, widać na nim młodego Hana Solo, w towarzystwie swojego przyjaciela Chewbacki.

Making Star Wars wierzy, iż grafika ta jest oficjalna, a wszystko dlatego, iż obok Hana i Chewiego na kubku możemy zobaczyć inne postaci z przyszłorocznych hitów: m.in. Deadpoola i Dominę, Alicię Vikander jako Larę Croft, czy też Gamorę ze Strażników Galaktyki, która ma pojawić się w Avengers: Infinity War.

Przejdźmy jednak do samej postaci Hana, strój przypomina ten, który słynny przemytnik nosił w oryginalnej trylogii, według plotek nie ma to być jedyny kostium, jaki Ehrenreich założy w filmie. Sam, na pierwszy rzut oka, wydaje się pasować do roli, jednak pierwszą, poważną opinię będzie można wydać dopiero, gdy ukaże się zwiastun Solo.

Źródło: https://screenrant.com/alden-ehrenreich-han-solo-image-first-look/

Tagi: alden ehrenreich Disney lucasfilm Solo: A Star Wars Story

Nie przegap