Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.11.2017 18:22
Tekken 7 otrzyma opcję rematch i zmniejszony input lag
333V

Tekken 7 otrzyma opcję rematch i zmniejszony input lag

Tekken 7 to świetna bijatyka, ale społeczność fanów od dłuższego czasu prosi o pewne poprawki. Dwie najważniejsze są już w drodze, więc głosy graczy zostały usłyszane.

Odpowiedzialny za Tekken 7 Katsuhiro Harada w wyjątkowo aktywny sposób bierze udział w dyskusjach z fanami. Widać to chociażby za pośrednictwem serwisu Twitter, gdzie często odpowiada na pytania i zachodzi w interakcję ze społecznością. Posiadacze jego gry od dłuższego czasu zasypywali twórcę prośbami dotyczącymi dodania opcji rematch oraz redukcji opóźnienia w sterowaniu. Dobra wiadomość jest taka, ze studio przyjrzało się tym kwestiom.

Tekken 7 - w grze znajdzie się Noctis z Final Fantasy XV

Tekken 7 niezwykle zaskoczyło wszystkich graczy ogłaszając, że drugą postacią DLC będzie sam Noctis z Final Fantasy XV. Drugi gościnny bohater to jednak nie jedyne nowości, które są przygotowywane dla graczy. Jeden z największych problemów gry to input lag sięgający straty około 7 klatek animacji. Jest to bardzo odczuwalne opóźnienie, szczególnie jeśli zestawimy je z poprzednimi odsłonami lub konkurencyjnymi bijatykami. Tak istotna dla gatunku kwestia zostanie poprawiona. Harada potwierdził, że ekipa pracująca nad grą zdołała zmniejszyć opóźnienie w sterowaniu o 2 klatki. Obecnie trwają rozmowy z twórcami silnika Unreal Engine 4, aby rozwiązać problem po ich stronie i wprowadzić zmiany w życie. Zła wiadomość polega na tym, że nie wiemy kiedy to odczujemy. Harada nie podał dokładnego terminu i stwierdził, że nastąpi to w trakcie najbliższego roku.

Fani otrzymają też opcję szybkiej powtórki starcia w prywatnych lobby. Jest to dobra wiadomość, bo nikt przecież nie lubi oglądać ekranów wczytywania. Ta funkcja pozwoli je zredukować do minimum. Przynajmniej jeśli gramy z jednym znajomym.

Tekken 7 - zwiastun przedstawiający Noctisa

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/11/13/tekken-7-rematch-function-input-lag-reduction-fix-works-geese-howard-arriving-soon/

Tagi: Bandai Namco input lag Namco Bandai playstation 4 tekken 7 wideo

Nie przegap