Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.11.2017 18:04
Star Wars Battlefront 2 z efektownym zwiastunem live-action
258V

Star Wars Battlefront 2 z efektownym zwiastunem live-action

Star Wars Battlefront 2 to kolejna gra, która może się pochwalić fajnie zrealizowaną reklamą live-action. Twórcy pragną nam udowodnić, że moc jest silna w PlayStation 4 i udostępniają stosowny materiał.

Im bliżej premiery Star Wars Battlefront 2 tym bardziej tytuł jawi się jako produkt zniszczony przez nieumiejętnie wplecione mikropłatności. Twórcy bardzo nachalnie wyciągają ręce w kierunku dodatkowych pieniędzy z portfeli graczy. Poprzez miktrotransakcje możemy sobie nie tylko ułatwić grę, ale i znacząco skrócić czas potrzebny na odblokowanie bohaterów. Postępy w grze zostają więc sprowadzone do mozolnego grindu albo płacenia.

Star Wars Battlefront 2 - potrzeba 40 godzin, aby odblokować jednego bohatera

Star Wars Battlefront 2 jest już coraz bliżej. Premiera odbędzie się w dniu 17 listopada. Tymczasem do sieci trafiła nowa reklama mająca przygotować nas na nadchodzące potyczki w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tak jak inne zwiastuny typu live-action, najnowsze wideo jest naprawdę efektowne. Twórcy nawiązali marketingową współpracę z Sony, więc materiał promuje wersję na konsole z rodziny PlayStation 4.

Star Wars Battlefront 2 - reklama live-action

Źródło: YouTube (lzuniy)

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts live-action playstation 4 star wars battlefront 2 wideo

Nie przegap