Jakub Barwiak Jakub Barwiak 13.11.2017 13:30
Gwiazdy Ligi Sprawiedliwości zapowiadają różnorodne uniwersum DC
337V

Gwiazdy Ligi Sprawiedliwości zapowiadają różnorodne uniwersum DC

Gwiazdy Ligi Sprawiedliwości – Gal Gadot i Ezra Miller obiecują szerokie spektrum filmów, jakie w przyszłości pojawią się w w ramach uniwersum DC.

Liga Sprawiedliwości ma mieć znacznie lżejszą tonację od poprzednich filmów DCEU, fakt ten stał się sporym materiałem do dyskusji, zwłaszcza w kontekście zmiany na stołku reżyserskim tej produkcji. Jak się jednak okazuje, tonacja przyszłych filmów ma już być mocno płynna, a przynajmniej tak twierdzą Miller i Gadot, którzy udzielili wywiadu dla Toronto Sun.

Liga Sprawiedliwości nie będzie komedią

W obecnym DC, super świetne jest to, iż filmy mają teraz bardzo różne tony. Jednak sądzę, że to co jest naprawdę niesamowite to fakt, iż w przyszłości filmy DC użyją tych bohaterów do opowiedzenia różnych historii, w różne sposoby. Będą zabawne filmy, przerażające filmy, głębokie i poważne dramaty, oraz filmy takie jak nasz, który balansuje te tony w nowy, interesujący sposób. Ta różnorodność jest naprawdę ekscytująca.

Gadot zgodziła się z wypowiedzią Millera, dodając iż DCEU po prostu daje więcej miejsca na różne typy historii.

Filmy DC skupiały się wcześniej na postaciach Batmana i Supermana. Sądzę, że teraz pojawiają się nowi, ekscytujący bohaterowie, którzy są różni i każdy z nich ma unikalny charakter i historię. To wszystko sprawi, że DCEU będzie interesujące.

Już w tym tygodniu ukażą się recenzje Ligi Sprawiedliwości, z których dowiemy się czy faktycznie film będzie lżejszy od poprzednich. Ciekawe też czy film ten stanie się zalążkiem trendu w całym uniwersum, czy też tak jak mówią Gadot i Miller, tonacja widowisk DC będzie bardziej płynna.

Źródło: https://screenrant.com/dceu-future-includes-wide-spectrum/

Tagi: DC justice league liga sprawiedliwości warner bros