Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.11.2017 12:41
Railway Empire - poznaliśmy datę premiery
490V

Railway Empire - poznaliśmy datę premiery

Railway Empire to kolejna gra mająca zadowolić fanów gier strategicznych i ekonomicznych. Twórcy opublikowali nowy zwiastun i tym samym ujawnili datę premiery.

Railway Empire ma nam pokazać jak rozwijał się przemysł kolejowy na przestrzeni 100 lat. Wcielimy się w dyrektora spółki, którego celem będzie rozwój firmy, wygryzienie konkurencji i wpłynięcie w ten sposób na rozwój branży kolejowej. W trakcie rozgrywki będziemy mogli nie tylko patrzeć na wszystko z góry, ale również zasiąść na miejscu maszynisty i z bliska zobaczyć swoje królestwo.

Railway Empire - zwiastun z E3 2017

Pierwsza zapowiedź Railway Empire miała miejsce na tegorocznym E3. Już wtedy mogliśmy zobaczyć próbki rozgrywki, ale data premiery nie była jeszcze znana. Zmienia się to wraz z nowym zwiastunem, na którym przedstawiono kolejne fragmenty gry, jej cechy i - co najważniejsze - datę premiery.

Railway Empire - krótki zwiastun

Railway Empire ma zadebiutować dopiero w przyszłym roku, a dokładniej rzecz ujmując, 26 stycznia. Do dyspozycji mamy dostać ponad 40 wiernie odwzorowanych maszyn z różnych lat i wiele możliwości w tworzeniu technologii i atrakcji mających przyciągnąć turystów.

Tagi: Gaming Minds Studios Kalypso Media playstation 4 Railway Empire wideo

Nie przegap