Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.11.2017 13:42
ARK: Survival Evolved otrzyma kontynuację
324V

ARK: Survival Evolved otrzyma kontynuację

ARK: Survival Evolved doczeka się kontynuacji. Potwierdził to jeden z pracowników studia Wildcard - Jesse Rapczak.

ARK: Survival Evolved, które jeszcze niedawno było dostępne jako gra we wczesnym dostępie, wsławiło się przede wszystkim małym skandalem. Deweloperzy postanowili wydać bowiem dodatek do gry we wczesnym dostępie, każąc sobie za niego dodatkowo płacić. W momencie w którym gra nadal była nieskończona i naszpikowana poważnymi błędami. Jeśli ktoś pomyślał, że to ich czegoś nauczyło, to się pomylił.

Ark: Survival Evolved otrzyma nowy dodatek

Jesse Rapczak pracujący nad ARK: Survival Evolved, w rozmowie z redaktorem DualShockers przyznał, że już teraz studio myśli o stworzeniu kontynuacji, która po prostu - cytując dewelopera - musi powstać.

Patrząc na rozwój gry i nasze plany na najbliższy rok, może dwa - kontynuacja w pewnym momencie musi się pojawić.

Oczywiście Rapczak zaznaczył wyraźnie, że w tym momencie to są po prostu plany i nad kontynuacją studio nie pracuje, gdyż ich głowy zaprząta drugi dodatek do gry - Aberration, którego premierę zaplanowano na listopad tego roku. Nie wiadomo co w kontynuacji studio by rozwinęło, gdyż ekipa uważa, że jeszcze sporo trzeba dodać do ARK: Survival Evolved w kolejnych aktualizacjach i dodatkach. A tych mają być przynajmniej dwa.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ark-survival-evolved-sequel/

Tagi:

Nie przegap