Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.11.2017 12:09
Syphon Filter powróci? Sony rejestruje znak towarowy
1036V

Syphon Filter powróci? Sony rejestruje znak towarowy

Syphon Filter to seria, której na konsolach nie widzieliśmy od 2007 roku. Stworzona przez Sony Bend gra akcji z perspektywy 3-cio osobowej, zapisała się w historii PlayStation. Pojawił się promyk nadziei, że marka powróci do życia.

Pierwsza odsłona Syphon Filter pojawiła się na PlayStation w 17 lutego 1999 roku. Stworzona została przez ekipę Eidetic, która potem została kupiona przez Sony i przemianowana na Sony Bend.  Deweloperzy stworzyli trzy odsłony na PlayStation, a potem wydali Syphon Filter: The Omega Strain na PS2, oraz dwie odsłony na PSP. Od tamtego momentu, seria pozostała nieobecna na rynku.

Jednak to być może się zmieni. Sony zarejestrowało w EUIPO markę Syphon Filter w dwóch kategoriach - gry wideo i internetowe usługi związane z grami (czyli de facto, także gry wideo). Gdy ostatnim razem pojawiła się taka rejestracja, usłyszeliśmy jakiś czas później o remake'u Shadow of the Colossus. Oczywiście nie jest powiedziane, że w tym przypadku będzie identycznie. Jednak gdyby Sony chciało po prostu trzymać nadal pieczę nad marką, to po prostu odnowiłoby starą aplikację zamiast rejestrowania nowej.

 

Tagi: playstation 4 syphon filter

Nie przegap