Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.11.2017 20:57
Monster Hunter World. Stajnie, specjalne przedmioty i instrumenty muzyczne
353V

Monster Hunter World. Stajnie, specjalne przedmioty i instrumenty muzyczne

Monster Hunter World pokazuje kolejne wyjątkowe elementy. Twórcy pozwolą nam zabawić się w zbieracza zwierząt. Do dyspozycji dostaniemy również specjalne instrumenty muzyczne i części ekwipunku o unikalnych mocach.

Monster Hunter World ostatnio pozytywnie zaskoczyło graczy wiadomością, że będzie pozbawione mikropłatności i skrzynek wymuszających żmudne grindowanie. Decyzję podjęto dlatego, że studio chce aby gracze doświadczali zabawy zamiast oddawać użytkownikom opcję jej pominięcia.

Monster Hunter World - bez skrzynek i mikropłatności

Monster Hunter World wrzuci nas do zupełnie nowego świata, który zwiedzimy po raz pierwszy w historii cyklu. Daje to sposobność do opracowania wielu różnorodnych zwierząt i stworów. Gracze otrzymają możliwość chwytania ich i wypuszczania w prywatnej stajni, gdzie ozdobią nasza kolekcję fauny.

Potwierdzono, że Monster Hunter World pozwoli nam korzystać z potężnego ekwipunku o specjalnych właściwościach. Będziemy mogli je aktywować jak zwykłe przedmioty, ale po jednokrotnym użyciu wymagane będzie odczekanie dłuższej chwili. Mają to być swojego rodzaju okazjonalne umiejętności, z których korzystać trzeba z rozwagą. Jako przykład podano "Health Mantle". Jest to ekwipunek, który absorbuje określoną liczbę obrażeń.

Jeśli jesteście miłośnikami muzyki to otrzymacie możliwość grania na instrumentach Palico Tool. Odpowiednie dźwięki zwiększą siłę Waszego ataku lub wzmocnią obronę przed określonym zagrożeniem. Używanie ich będzie zwiększało poziom, a wraz z jego wzrostem możemy liczyć na większy przyrost przyznawanej premii. W galerii znajdziecie zrzuty ekranu prezentujące wspomniane nowości.

Monster Hunter World pojawi się w Europie dnia 26 stycznia.

Monster Hunter World - zwiastun Tokyo Game Show 2017

Źródło: https://gematsu.com/2017/11/monster-hunter-world-details-house-pets-health-mantle-palico-tools

Tagi: Capcom Monster Hunter World playstation 4 wideo

Nie przegap