Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.11.2017 19:15
Yakuza Kiwami 2 i piękno japońskiego Soutenbori
704V

Yakuza Kiwami 2 i piękno japońskiego Soutenbori

Yakuza Kiwami 2 chwali się piękną grafiką i wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości. Zobaczcie jak w grze prezentuje się odpowiednik jednej z najpopularniejszych dzielnic Osaki.

Yakuza Kiwami pokazało jak powinno się odświeżać klasyczne gry pozostając jednocześnie wiernym pierwotnej wizji. Kiwami 2 idzie o krok dalej i prezentuje się jeszcze lepiej. Tytuł powstaje na ulepszonej technologii Dragon Engine, która powstała na potrzeby Yakuza 6. Dzięki temu możemy liczyć na mocne uwspółcześnienie całej gry. Znikną wszechobecne i irytujące ekrany wczytywania, a sama rozgrywka nabierze nowego wymiaru swobody. Otrzymamy też nowe rozdziały fabularne i aktywności.

Yakuza Kiwami 2 i Yakuza Online z nowymi nagraniami

Yakuza Kiwami 2 to remake drugiej odsłony serii przez wielu uważanych za tę najlepszą pod względem przedstawionej fabuły. Poza Kamurocho odwiedzimy również dzielnice Soutenbori. Pełen rozrywki rewir Kansai, do którego zjeżdża cała masa turystów. Chociaż lokacja jest fikcyjna to bazuje bardzo mocno na rzeczywistym Dotonbori z miasta Osaka. Twórcy na tyle wiernie skopiowali rzeczywistość, że niektórzy mieliby problem z odróżnieniem układu miejsc, ulic i poszczególnych budynków.

Twórcy swego czasu bardzo starannie przyłożyli się do odwzorowania ikonicznych miejsc z Osaki 2006 roku. Teraz miejsce to nabierze jeszcze piękniejszego wyglądu. W galerii znajdziecie więcej zrzutów ekranu prezentujących możliwości Dragon Engine.

Potwierdzono też aktywność, gdzie wcielimy się w rolę modela. Główny bohater został wychwycony przez swoistego łowcę talentów i trafił w dosyć dwuznaczne sytuacje. Jesteście gotowi pozować z gołą klatą? Japonia będzie mogła pograć w Yakuza Kiwami 2 w dniu 7 grudnia. Nie znamy jeszcze daty premiery zachodniego wydania. Na razie będzie musiała nam wystarczyć Yakuza 6, która pojawi się w Europie w marcu 2018 rok.

Yakuza Kiwami 2 - rozgrywka

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/11/10/yakuza-kiwami-2-shows-off-kansai-town-soutenbori/

Tagi: galeria playstation 4 Sega wideo yakuza yakuza team

Nie przegap