Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.11.2017 18:24
The Inpatient i Bravo Team opóźnione na przyszły rok
344V

The Inpatient i Bravo Team opóźnione na przyszły rok

Zła wiadomość dla posiadaczy PS VR. Dwie gry opracowywane z myślą o wirtualnej rzeczywistości spóźnią się kilka miesięcy. W The Inpatient i Bravo Team pogramy dopiero w 2018 roku.

The Inpatient i Bravo Team to część drugiej fali gier zmierzających na PS VR od samego Sony. Pierwsza z wymienionych to produkcja Supermasive Games - twórców cenionego Until Dawn. Ekipa opracowuje przerażający prequel osadzony na 60 lat przed wydarzeniami znanymi z ich wcześniejszej gry. Bravo Team to z kolei wojenny shooter utrzymany w perspektywie FPP i z elementami taktycznymi.

The Inpatient - prequel Until Dawn sprawi, że nie będziemy mogli nikomu zaufać.

The Inpatient miało pojawić się na rynku w dniu 22 listopada. Ta data jest już nieaktualna. Twórcy poinformowali graczy, że wyczekiwany horror spóźni się i trafi na rynek dopiero w przyszłym roku. Nowa data premiery to 23 stycznia 2018 roku.

W przypadku Bravo Team pierwotne plany zakładały debiut 6 grudnia. Gra jednak trafi do graczy dopiero 6 marca 2018 roku. Opóźnienie całkiem znaczne, ale podyktowane chęcią dopieszczenia produktu. Lepiej więc uzbroić się w cierpliwość i otrzymać po prostu lepsze gry. 

Użytkownicy korzystający z PS VR i łaknący nowych gier od Sony muszą się więc wstrzymać kilka dodatkowych miesięcy. Poniżej w ramach przypomnienia zwiastun fabularny The Inpatient.

The Inpatient - zwiastun fabularny

Źródło: Twitter (PlayStation)

Tagi: bravo team opóźnienie playstation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment Supermassive Games The Inpatient wideo

Nie przegap