Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.11.2017 17:33
Little Nightmares. Makabryczna perełka otrzymuje demo i drugie DLC
456V

Little Nightmares. Makabryczna perełka otrzymuje demo i drugie DLC

Little Nightmares zostało dzisiaj wzbogacone o darmowy wycinek do pobrania z PS Store oraz drugie fabularne rozszerzenie. Jeśli lubicie nietuzinkowe i wyróżniające się produkcje, to koniecznie dajcie tej grze szansę.

Little Nightmares to nieco mniejsza gra od Tarsier Studios. Twórcy dostarczyli niezwykle klimatyczną i makabryczną platformówkę z elementami logicznymi. Ten mocno artystyczny projekt bardzo nam się spodobał i otrzymał mocną ocenę 8/10. Produkcja przeszła jednak bez większego echa w zalewie głośniejszych i większych gier.

Nasza recenzja Little Nightmares

Little Nightmares spróbuje do siebie zachęcić nowych graczy. Bandai Namco ogłosiło, że od dzisiaj możecie wypróbować grę zupełnie za darmo poprzez pobranie wersji demonstracyjnej. Jeśli tytuł Wam się spodoba, to pełną wersję kupicie za 84 zł. Gra jest również dostępna w wersji pudełkowej i cyfrowej edycji kompletnej z przepustką, która daje dostęp do trzech fabularnych rozszerzeń.

Drugie DLC nazywa się The Hideaway i razem z demem debiutuje dzisiaj na rynku. Poniżej mroczny zwiastun z okazji premiery.

Little Nightmares - The Hideaway na zwiastunie premierowym

Poznaliśmy również datę premiery trzeciego i finałowego rozszerzenia. Pojawi się ono w przyszłym roku w dniu 10 lutego.

Źródło: https://www.bandainamcoent.eu/news/2017/11/10/new-story-of-little-nightmares-and-free-trial-available-today/6440

Tagi: Bandai Namco demo dlc Little Nightmares playstation 4 Tarsier Studios

Nie przegap