Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.11.2017 16:04
For Honor - trwa darmowy weekend
577V

For Honor - trwa darmowy weekend

For Honor jest kolejny raz dostępne w ramach darmowego weekendu. Tym samym wszyscy posiadający aktywną subskrypcję PlayStation Plus, mogą za darmo przetestować produkcję. Do kiedy mamy na to czas?

For Honor już niedługo rozpocznie czwarty sezon, więc możemy spodziewać się sporej aktualizacji zawartości. Będą to między innymi nowe tryby (jeden z nich to wariacja na temat jednego już obecnego) oraz nowe mapy i kilka innych nowości. Więcej szczegółów poznacie z poniższego newsa.

For Honor. 4 sezon startuje już 14 listopada

Tymczasem przypominamy, że For Honor dostępne jest w ramach darmowego weekendu. Grać można już od wczoraj, ale pod warunkiem, że posiadamy aktywną subskrypcję na PlayStation Plus. Za darmo grać możemy do 12 listopada godziny 21:00 naszego czasu.

Do tego czasu możemy korzystać z całej zawartości gry czyli trybu fabularnego, trybów PvP/PvSI (pojedynek 1v1, potyczka 2v2, dominacja/eliminacja/bitwa 4v4), 16 postaci oraz 16 map. Jeśli zdecydujecie się na kupno pełnej wersji, cały postęp możecie przenieść do niej. Jednocześnie w trwającej do 15 listopada promocji, grę możecie kupić taniej. Obecnie standardowa edycja kosztuje 79 złotych - ofertę znajdziecie w tym miejscu.

For Honor - kinowy zwiastun

 

Źródło: https://forhonor.ubisoft.com/game/pl-pl/free-weekend/

Tagi: darmowy weekend For Honor playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap