Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.11.2017 11:28
Destiny 2 na PS4 Pro z HDR i w 4K od grudnia
527V

Destiny 2 na PS4 Pro z HDR i w 4K od grudnia

Destiny 2 doczeka się w grudniu łatki, dzięki której będziemy mogli zagrać w nowy hit Bungie w jakości 4K i z HDR na PlayStation 4 Pro. Twórcy ogłosili to w swojej notce na oficjalnej stronie gry.

Destiny 2 w przyszłym miesiącu rozpocznie drugi sezon, co oznacza nowe wydarzenia w świecie gry, wprowadzenie poprawek oraz rozszerzenie Klątwa Ozyrysa, za które użytkownikom bez przepustki sezonowej przyjdzie zapłacić. Okazuje się jednak, że to nie koniec nowości.

Destiny 2 - jaka jest najbliższa przyszłość gry?

Użytkownicy PlayStation 4 Pro będą mogli cieszyć się Destiny 2 w jakości 4K i obsługą HDR. Obsługa tych funkcji wejdzie wraz z dodatkiem w postaci Klątwy Ozyrysa, który ma się pojawić 5 grudnia. Autorzy poinformowali o tym na swoim cotygodniowym podsumowaniu na oficjalnej stronie gry. Możemy spodziewać się dynamicznej rozdzielczości skalowanej do 4K, ale nie podano szczegółów na temat wartości, o których mowa. Jeśli chodzi o zwiększenie płynności, nie mamy póki co na to liczyć, bo wiązałoby się to z dawaniem przewagi osobom posiadającym ulepszone wersje konsol.

Oprócz tego autorzy wspomnieli jeszcze o podwójnym doświadczeniu, które będziemy mogli zdobywać od 17 listopada od godziny 19:00 polskiego czasu. Możliwość zdobywania podwójnego doświadczenia zakończy się w dniu 20 listopada o tej samej godzinie. Twórcy jednocześnie wspominają, że jeśli nie należymy do żadnego z klanów, warto się przyłączyć, bo bonusy przyznawane będą graczom będącym w składzie i należącym do tego samego klanu. Jeśli jednak wolimy grać sami, w przyszłości nastąpi Clarion Calls, które nie będzie wymagało przynależności do klanu.

Destiny 2 - zwiastun Klątwy Ozyrysa

 

Źródło: https://www.bungie.net/en/News/Article/46467

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 ps4 pro