Jakub Barwiak Jakub Barwiak 10.11.2017 10:53
Gwiezdne Wojny. Będzie zupełnie nowa trylogia
430V

Gwiezdne Wojny. Będzie zupełnie nowa trylogia

Lucasfilm ogłosił, iż reżyser Ostatniego Jedi – Rian Johnson przygotuje zupełnie nową trylogię w świecie Gwiezdnych Wojen, trylogię bez rodziny Skywalkerów, z zupełnie nowymi bohaterami.

Johnson ma być zarówno reżyserem i scenarzystą pierwszej odsłony nowej trylogii. Filmowiec będzie nad nową trylogią pracował razem ze swoim długoletnim współpracownikiem, Ramem Bergmanem. Widowiska Johnsona mają rzekomo sięgnąć po oryginalne postaci z zakątka galaktyki, do którego Star Wars jeszcze nie sięgało. Sprawę skomentowała Kathleen Kennedy – prezes Lucasfilmu.

Ostatni Jedi nie odpowie na wszystkie pytania

Kochamy pracować z Rianem, jest kreatywny, obserwowanie jak tworzy Ostatniego Jedi, było jednym z najbardziej przyjemnych doświadczeń w mojej karierze. Rian zrobi cudowne rzeczy w nowej trylogii.

Lucasfilm nie pochwalił się żadnymi, innymi informacjami o swojej nowej trylogii. Jeżeli jednak, podtrzymany zostanie harmonogram, jakiego trzyma się wytwórnia (trylogia – spin off – trylogia), pierwszej części nowej serii możemy się spodziewać nawet już w 2021 roku. Osobiście mam nadzieję, iż słowa o zupełnie nowych zakątkach i bohaterach oznaczają, iż dostaniemy coś przypominającego serię KOTOR, bądź filmy w czasach tuż przedprequelowych, z większą ilością rycerzy Jedi, oraz zarysowanymi wątkami politycznymi.

Na informacje, dotyczące tego na co postawią Lucasfilm i Johnson musimy jednak poczekać, na razie będziemy mogli sprawdzić jak Rian Johnson poradził sobie w roli twórcy kolejnego epizodu właściwej sagi. Premiera Ostatniego Jedi już za około miesiąc.

Źródło: https://screenrant.com/new-star-wars-trilogy-rian-johnson-directed/

Tagi: Disney Gwiezdne Wojny lucasfilm rian johnson star wars

Nie przegap