Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.11.2017 09:55
Star Wars Battlefront 2 - nowy rozdział fabularny i darmowe dodatki w grudniu
676V

Star Wars Battlefront 2 - nowy rozdział fabularny i darmowe dodatki w grudniu

Star Wars Battlefront 2 nie będzie oferowało przepustki sezonowej do zakupu, podobnie jak dodatków. Zamiast tego twórcy zdecydowali się na rozwijanie gry poprzez sezony z darmową zawartością. Pierwszy taki sezon rozpocznie się w grudniu.

Star Wars Battlefront 2 ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu, ale według ostatnich informacji warto będzie kupić grę w grudniu, bo wtedy też pojawią się pierwsze zniżki. Jeśli natomiast interesuje Was jak wygląda tryb wieloosobowy pod kątem tego czego nie było w trakcie testów beta, możecie sprawdzić poniższy link, gdzie znajduje się sporo materiałów.

Star Wars Battlefront 2 - sporo nowych materiałów z trybu multi

Electronic Arts podzieliło się szczegółami na temat pierwszego sezonu Star Wars Battlefront 2. Jego premiera nastąpi w grudniu, tak aby była niedaleko nowego filmu, czyli Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Tym samym możemy spodziewać się zawartości nawiązującej do najnowszej odsłony filmowej sagi.

Wszystko zacznie się 5. dnia grudnia, kiedy to będziemy mogli wybrać stronę konfliktu. W zależności od tego czy zdecydujemy się na dołączenie do Najwyższego Porządku czy Ruchu Oporu, poprzez uczestniczenie w konkretnych bitwach, otrzymamy określone korzyści.

Kolejna porcja nowości wjedzie do Star Wars Battlefront 2 w dniu 13. grudnia. Będzie to Finn, który dołączy do Ruchu Oporu oraz Captain Phasma, który wesprze siły Najwyższego Porządku. Będzie można zakupić ich z użyciem wewnętrznej waluty. Dodatkowo, w zależności od tego, która z frakcji wykona najwięcej wyzwań, otrzyma nagrody w postaci wysokiej klasy ulepszeń.

W tym samym dniu mają pojawić się również inne nowości. Jedną z nich będzie nowa mapa umiejscowiona na planecie Crait. Obok niej pojawi się druga, czyli D’qar dla trybu Starfighter Assault. - dodatkowo otrzymamy też nową maszynę latającą, czyli Tallie Lintra’s RZ-2 A-wing. Z kolei T-70 X-wing będzie wzbogacone o nową umiejętność zainspirowaną nowym filmem.

Na koniec informacja o tym, że 13-ego dnia grudnia pojawi się nowy rozdział fabularny. Po raz kolejny wcielimy się w Iden Versio, aby móc wziąć udział w wydarzeniach dotyczących wzmacniania się Najwyższego Porządku.

W następnych dniach i tygodniach grudnia czekać nas będą okresowe wyzwania i tym samym okazje do zdobycie nowych ulepszeń. Star Wars Battlefront 2 pojawi się 17 listopada.

Źródło: https://www.ea.com/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/the-last-jedi-season-is-coming

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2

Nie przegap