Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.11.2017 11:16
GTA Online - nowy samolot, tryb i zestaw bonusów
1309V

GTA Online - nowy samolot, tryb i zestaw bonusów

Grand Theft Auto Online otrzymało nowy samolot, który możemy zakupić w konkretnym sklepie, ale oprócz tego pojawił się nowy tryb i standardowo: zestaw zniżek i bonusów.

Grand Theft Auto Online to prawdziwa maszynka do zarabiania pieniędzy. Mikropłatności zawarte w grze generują ogromne przychody, a sam tryb wieloosobowy cieszy się niemalejącą popularnością. Nic więc dziwnego, że twórcy nie przestają w niego inwestować kolejnymi darmowymi aktualizacjami zawartości.

Grand Theft Auto Online zarabia ogromną kasę

Tradycyjnie, w Grand Theft Auto Online pojawiły się kolejne nowości. Na początek nowa maszyna latająca, czyli myśliwiec P-45 Nokota. Co pisze o niej Rockstar?

P-45 Nokota to wspomnienie złotej ery asów przestworzy, podczas której giwery były głośne, a przeciwnik w zasięgu wzroku. W tej dziecince nie ma żadnych paneli dotykowych ani sztucznych inteligencji, ale i tak pokażesz młodziakom, że dziadek chowa jeszcze parę asów w rękawie. Spraw sobie własną P-45 Nokotę już dziś, tylko w Warstock Cache & Carry.

Kolejną nowością jest tryb Pojedynek w chmurach. To pojedynki 1 na 1, w których celem każdego jest wyeliminowanie przeciwnika startującego z przeciwnego pasa startującego.

Zmień rywali w płonące zgliszcza w serii pojedynków 1 na 1, aby zgarnąć punkty dla drużyny i sięgnąć po zwycięstwo. I nie oglądaj się na swoją szóstą – jeśli ktoś siedzi Ci na ogonie, to i tak już po Tobie. Do 13 listopada tryb Pojedynek w chmurach zapewnia podwójne premie GTA$ i RP.

Twórcy przygotowali też zniżki. Jeśli chodzi o poszczególne przedsięwzięcia możemy liczyć na 25% zniżki.

Dynasty 8:

 • Zniżka 25% na odnawianie biura prezesa
 • Zniżka 25% na odnawianie garażu prezesa
 • Zniżka 25% na odnawianie warsztatu samochodowego

Ammu-Nation:

 • Zniżka 25% na pancerze
 • Zniżka 25% na amunicję

Pojazdy i modyfikacje:

 • Zniżka 25% na Pegassi Torero (klasyki sportowe)
 • Zniżka 25% na łazik Dune (pojazdy bojowe, cena ze zniżką i bez)
 • Zniżka 25% na oznaczenia (wszystkie pojazdy)
 • Zniżka 25% na kuloodporne opony
 • Zniżka 25% na opancerzenie pojazdów (naziemnych i latających)

Ponadto możemy liczyć jeszcze na zniżki dotyczące tatuaży:

Jeśli nie boicie się powierzyć swojej skóry w ręce zapitych artystów z InkInc. lub Blazing Tattoos, to teraz obowiązuje także zniżka 25% na przemytnicze tatuaże.

Na koniec pozostaje jeszcze harmonogram wyścigów premium i prób czasowych. Od 7-13 listopada:

 • Kaskaderski wyścig premium – „W dół Vinewood” (dla motocykli)
 • Próba czasowa – „Great Ocean Highway”

Jak uruchomić wyścigi premium? Rockstar wyjaśnia:

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Poniżej znajdziecie jeden z oficjalnych zwiastunów.

Grand Theft Auto V - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60297/GTA-Online-P-45-Nokota-Fighter-Plane-Plus-New-Dogfight-Mode-Discounts-

Tagi: Grand Theft Auto V playstation 4 Rockstar North Take-Two

Nie przegap