Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.11.2017 20:24
Final Fantasy XV. Porównanie PS4 Pro vs Xbox One X
561V

Final Fantasy XV. Porównanie PS4 Pro vs Xbox One X

Square Enix jeszcze przez długi czas będzie rozwijało Final Fantasy XV. Najnowsza aktualizacja powstała głównie z myślą o Xbox One X i sprawia, że tytuł wykorzystuje dodatkową moc konsoli MS. Pora sprawdzić, czy posiadacze PS4 Pro zostają daleko w tyle.

Final Fantasy XV to kolejna gra ulepszona na potrzeby Xbox One X. Tytuł otrzymał wsparcie w ramach aktualizacji, która trafi również na PS4 z dniem 10 listopada. Nie wiemy jednak na jakie usprawnienia mogą liczyć posiadacze sprzętu Sony.

Assassin's Creed Origins. Graficzne starcie PS4 Pro vs Xbox One X

Final Fantasy XV wspiera PS4 Pro i pozwala grać w dwóch wersjach graficznych. Użytkownicy mogą decydować, czy wolą bardziej stabilny framerate lub ładniejszą oprawę wizualną. Jak wersja z PS4 Pro wypada na tle Xbox One X? Podobnie jak w przypadku Assassin's Creed Origins na próżno szukać większych różnic.

Final Fantasy XV - Xbox One X vs PS4 Pro

Nie oznacza to jednak, że te w ogóle nie występują. Final Fantasy XV na Xbox One X może się pochwalić większym zasięgiem rysowania detali. Dalszy plan wygląda zauważalnie wyraźniej. Horyzont jest bardziej wyostrzony, a krawędzie mniej poszarpane. Wersja na Xbox One X cechuje się też teksturami w wyższej rozdzielczości.

Źródło: YouTube (ElAnalistaDeBits)

Tagi: Final Fantasy XV playstation 4 porównanie graficzne Square Enix wideo

Nie przegap