Jakub Barwiak Jakub Barwiak 08.11.2017 14:41
Liga Sprawiedliwości. Ben Affleck nie zna swojej przyszłości w uniwersum
328V

Liga Sprawiedliwości. Ben Affleck nie zna swojej przyszłości w uniwersum

Ben Affleck – gwiazda Ligi Sprawiedliwości, nie jest pewien czy będzie wcielał się w Batmana, po solowym filmie o tym bohaterze.

Po ogłoszeniu, iż Ben Affleck wcieli się w Batmana, wielu fanów komiksów i kina komiksowego powątpiewało czy aktor jest odpowiednią osobą do tej właśnie roli. Po premierze Batman v Superman, jako jeden z jego lepszych elementów  tego widowiska wymieniano właśnie grę Afflecka. Gwiazdora ponownie w kostiumie gacka, będziemy mogli zobaczyć już za kilkanaście dni, gdy w kinach pojawi się w Liga Sprawiedliwości, będzie to jego trzeci występ w roli mrocznego rycerza.

Szef Marvela czeka na Ligę Sprawiedliwości

W wywiadzie dla Extra, Affleck i Jason Momoa (Aquaman), rozmawiali o najnowszej produkcji DC. W pewnym momencie, Momoa zdradził, iż chciałby poprowadzić Saturday Night Live, Affleckowi w przeszłości udało się to 5 razy. To doprowadziło do pytania o to, czy również dane mu będzie pięciokrotnie zakładać kostium Batmana (występ w Lidze Sprawiedliwości będzie jego trzecim). Gwiazdor udzielił wypowiedzi, w której podkreślił, iż nie jest w stanie zadeklarować tego w tej chwili.

To z pewnością doprowadzi do powrotu plotek o przyszłości aktora w filmach DC. Doniesienia te pojawiały się już w przeszłości, chociażby za sprawą Casey Afflecka – brata Bena – czy też „anonimowych informatorów”. Affleck i Matt Reeves – reżyser solowego filmu o Batmanie, komplementowali się już kilkukrotnie, wciąż jednak nie potwierdzono udziału Bena Afflecka w tym właśnie filmie.

Jeżeli jesteście fanami Battflecka, z pewnością zakreśliliście w kalendarzu 17-ego listopada, bo właśnie wtedy w kinach pojawi się Liga Sprawiedliwości.

Źródło: https://screenrant.com/ben-affleck-justice-league-batman-solo-film/

Tagi: batman ben affleck DC justice league liga sprawiedliwości warner bros

Nie przegap