Jakub Barwiak Jakub Barwiak 08.11.2017 10:03
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi nie odpowie na wszystkie pytania
366V

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi nie odpowie na wszystkie pytania

Liczyliście, że Ostatni Jedi odpowie na wszystkie pytania postawione w Przebudzeniu Mocy? Szefowa Lucasfilmu sprowadza Was właśnie na ziemię.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi jest bez wątpienia najbardziej oczekiwanym filmem końcówki roku, nie tylko ze względu na przynależność do tej konkretnej serii, ale również i przez niewiadome jakie widzom pozostawiło Przebudzenie Mocy. Wiemy już, że kilka z tych niewiadomych uda się rozwikłać, jednak według Kathleen Kennedy – prezes Lucasfilmu, Ostatni Jedi nie odpowie na wszystkie pytania.

Czy Luke Skywalker przejdzie na ciemną stronę mocy?

Kobieta, która trzyma w garści odległą galaktykę, była ostatnio gościem The Star Wars Show, tematem rozmowy był oczywiście Ostatni Jedi.

Sądzę, że zrobił on niesamowitą pracę, biorąc nowe postaci i legendarne i umieszczając je w nowym miejscu.  Nie odpowiada on na wszystkie pytania, powiem to wprost. Jednak są pytania, na które odpowiedzi zostaną udzielone, w cudownie prowokujący sposób. Sądzę też, że będą niespodzianki, których ludzie nie oczekują.

Z pewnością wokół nowej trylogii narosło wiele pytań. Kim jest Snoke? Czy jest kimś z przeszłości, czy prostu Snokiem? Czy Rey przejdzie na ciemną stronę mocy? Czy Kylo Ren może odkupić swoje grzechy? Kim są rodzice Rey? Czy Chewbacca zje tego irytującego Porga, pojawiającego się w każdym spocie? I czy Ostatni Jedi będzie czymś więcej, niż tylko „hołdem” oryginalnej trylogii?

Reżyser ósmego epizodu – Rian Johnson zapewniał, iż Epizod VIII nie będzie Imperium kontratakuje na sterydach, niezależnie od tego czy wierzymy mu, czy też nie, pozostaje nam czekać i samemu przekonać się jakim filmem będzie Ostatni Jedi. Premiera 14-ego grudnia.

Źródło: https://movieweb.com/star-wars-last-jedi-wont-answer-all-force-awakens-questions/

Tagi: Disney Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi kathleen kennedy lucasfilm star wars: the last jedi

Nie przegap