Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.11.2017 20:15
Nowy Hitman coraz bliżej
519V

Nowy Hitman coraz bliżej

IO Interactive pracuje sobie spokojnie nad rozwojem serii Hitman. Twórcy potwierdzili, że proces produkcji przebiega bez problemów i już wkrótce powinniśmy otrzymać pierwsze informacje.

Odcinkowy Hitman osiągnął całkiem spory sukces, ale nie na tyle wysoki, aby usatysfakcjonować Square Enix. Jakiś czas temu wydawca planował sprzedać ekipę odpowiedzialną za przygody ikonicznego zabójcy. Na szczęście dla fanów serii IO Interactive było w stanie uzyskać niezależność i zatrzymać prawa do swojej serii.

Hitman pojawi się w kompletnym wydaniu

Hitman przyciągnął do siebie ponad 7 milionów różnych użytkowników. Dzięki wsparciu społeczności studio może spokojnie pracować nad kolejną grą i dostarczać fanom nową zawartość. Teraz na rynku pojawia się kompletne wydanie gry o nazwie Hitman: Game of the Year Edition. Zawiera ono nową kampanię "Patient Zero", nowe kostiumy, trzy dodatkowe kontrakty i wszystkie wydane DLC. Za całość przyjdzie nam zapłacić 249 zł w PS Store.

Hitman: Game of the Year Edition - zwastun

Twórcy mają też dobrą wiadomość dla osób wyczekujących przyszłości serii. Pracę nad kolejnym tytułem przebiegają świetnie,a studio ma kilka ciekawych i ekscytujących koncepcji, które planuje wprowadzić w życie. Nie podano żadnych oficjalnych informacji i szczegółów, ale potwierdzono, że usłyszymy o nich w przyszłym roku.

Źródło: https://www.dualshockers.com/hitman-goty-out-now/

Tagi: game of the year edition Hitman IO Interactive playstation 4 Square Enix wideo