Jakub Barwiak Jakub Barwiak 07.11.2017 19:48
Liga Sprawiedliwości zbiera pozytywne opinie
452V

Liga Sprawiedliwości zbiera pozytywne opinie

Zainteresowani Ligą Sprawiedliwości? Nie do końca przekonani? Mamy dla Was dobre wieści, pierwsze opinie o filmie dają nadzieję na dobre widowisko.

Wygląda na to, że DC powtórzyło formułę, dzięki której udało się osiągnąć sukces z Wonder Woman. Według doniesień Wall Street Journal, opinie po pierwszych pokazach Ligi Sprawiedliwości, są równie pozytywne jak te związane z widowiskiem o najsłynniejszej obecnie super bohaterce.

Henry Cavill o negatywnych recenzjach Batman v Superman

Co prawda, filmom ze stajni DCEU – nie licząc Wonder Woman – udawało się osiągnąć sukces finansowy, mimo negatywnych recenzji, jednak ewentualne pozytywne recenzje Ligi z pewnością cieszą włodarzy Warner Bros.

WSJ podaje również, że szacuje się również, iż Liga Sprawiedliwości w samych Stanach Zjednoczonych zanotuje otwarcie na poziomie 100 milionów dolarów, czyli podobne do tego, jakim może pochwalić się Wonder Woman. Biorąc pod uwagę, iż Batman v Superman mimo zaledwie 27% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, zarobił około 900 milionów dolarów, DC nie musi się martwić o sukces finansowy swojego nowego widowiska.

Jedną ze składowych sukcesu Wonder Woman był pozytywny szum jaki wytworzyli zadowoleni z seansu widzowie, to oraz powtórne wizyty w kinach zwiększyły świadomość o tym tytule. Jeżeli Liga Sprawiedliwości spotka się z podobnie pozytywnym odbiorem, możliwe iż w podobny sposób przekona do siebie osoby sceptycznie nastawione do filmowego uniwersum DC.

Premiera Ligi Sprawiedliwości już 17-ego listopada.

Źródło: https://screenrant.com/justice-league-test-screenings-reactions-wonder-woman/

Tagi: DC justice league liga sprawiedliwości warner bros

Nie przegap