Jakub Barwiak Jakub Barwiak 07.11.2017 18:35
To. Znana aktorka chciałaby wystąpić w sequelu
237V

To. Znana aktorka chciałaby wystąpić w sequelu

Można śmiało stwierdzić, że dzięki sukcesowi pierwszej części, To 2 jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2019 roku. Nie znamy w tym momencie żadnych oficjalnych szczegółów dotyczących obsady sequela, jednak jedną z aktorek wymienianych w kontekście tego filmu jest Jessica Chastain.

Chastain promuje obecnie swój nowy film – Gra o wszystko. Aktorka znana chociażby z filmu Służące, udzielała wywiadu wraz ze swoim kolegą z planu tej właśnie produkcji – Idrisem Elbą. W pewnym momencie padło pytanie o jej możliwy udział gwiazdy w drugiej części To. Chastain stwierdziła, że biorąc pod uwagę jej relacje z reżyserem Andym Muschiettim i jego siostrą, producentką Barbarą Muschietti, nie wyklucza takiej możliwości.

To powalczy o Oskara?

Cóż, kocham Andy’ego i Barbarę. Pracowałam z nimi nad debiutem Andy’ego – Mamą. Barbara jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek, więc… zobaczymy.

Na koniec Chastain dodała, że ma nadzieję, iż zagra dorosłą Beverly w To 2, określając przy tym rodzeństwo Muschiettich „rodziną”.

Oczywiście, że chciałabym z nimi pracować, to moi przyjaciele, są jak rodzina. Cokolwiek robią, chcę być tego częścią, więc mam nadzieję, że nam się to uda.

Biorąc pod uwagę, iż wyznaczono już datę premiery To 2, informacje o obsadzie tego filmu powinny zacząć pojawiać się już wkrótce, z pewnością mogą być to niezmiernie interesujące wieści, gdyż sukces pierwszej części może być wabikiem dla całkiem znanych aktorów. Jessica Chastain byłaby świetnym początkiem kompletowania odtwórców głównych ról.

Źródło: https://movieweb.com/it-2-cast-jessica-chastain-adult-beverly/

Tagi: Andres Muschietti It jessica chastain to warner bros

Nie przegap