Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.11.2017 14:47
Przedmioty ze Star Wars w innych grach EA
262V

Przedmioty ze Star Wars w innych grach EA

Star Wars Battlefront 2 ma się pojawić już wkrótce, więc w ramach promocji swojej nowej gry, wrzuca do innych, nieco starszych gier jak FIFA 18 czy Battlefield 1.

Star Wars Battlefront 2 jest już coraz bliżej premiery, więc dowiadujemy się o kolejnych szczegółach. Wczoraj poznaliśmy kolejną część polskiej obsady - tym razem dotyczącą głównej bohaterki i dwóch członków jej oddziału. Ogólnie rzecz biorąc gra jest już ukończona i pozostaje jedynie czekać na okolice premiery, aby dowiedzieć się jak w praktyce sprawdza się nowy system rozwijania postaci.

Star Wars Battlefront 2 - poznajcie polską Iden Versio oraz jej oddział

W ramach promocji zbliżającego się Star Wars Battlefront 2, Electronic Arts obdarowuje użytkowników poszczególnych gier wyjątkowymi przedmiotami związanymi z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Od dzisiaj do 28 listopada otrzymamy wyjątkowe koszulki, o ile zalogujemy się do gry FIFA 18. Poniżej widoczny jest czarny strój zainspirowany popiersiem Vadera, a biały nawiązuje do uniformu szturmowców.

Kolejną grą, w której otrzymamy mały prezent, jest Battlefield 1. Tam z kolei otrzymamy wyjątkową bron do walki wręcz, czyli Totokia War Club. Możecie ją sprawdzić na poniższej grafice.

To samo tyczy się gry NHL 18, gdzie też znajdą się wyjątkowe stroje.

Na koniec pozostaje NBA Live 18.

Star Wars Battlefront 2 ma ukazać się 17 listopada. Głównym trzonem zabawy nowej odsłony, jest gra wieloosobowa, ale w odróżnieniu do poprzednika nie zabraknie kampanii fabularnej. Będzie ona jednak krótka, bo starczyć ma na 5 godzin.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-11-07-theres-a-star-wars-kit-in-fifa-18

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts fifa 18 nhl 18 playstation 4 star wars battlefront 2

Nie przegap