Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.11.2017 01:04
PlayStation Experience 2017 - kiedy konferencja?
944V

PlayStation Experience 2017 - kiedy konferencja?

PlayStation Experience wraca także w tym roku. Sony potwierdziło właśnie datę wydarzenia i godzinę pseudo-konferencji na której zobaczymy materiały z kilku już ujawnionych gier. W tym roku prawdopodobnie obędzie się bez nowych zapowiedzi.

PlayStation Experience 2017 w tym roku odbędzie się w dniach 9-10 grudnia. Sony zaplanowało na 9 grudnia o godzinie 5:00 naszego czasu kilka ogłoszeń (konferencji nie będzie), co jest niestety negatywną zmianą dla ludzi z Europy. Do tej pory konferencje odbywały się w godzinach wieczornych naszego czasu, więc spokojnie mogliśmy śledzić wszystkie wydarzenia, zapowiedzi i materiały z gier.

Czego możemy spodziewać się po tegorocznym PlayStation Experience? Poza ewentualnymi małymi zapowiedziami, odbędzie się mnóstwo paneli z deweloperami, które będą transmitowane na żywo. Sony potwierdziło już teraz, że poznamy nowe informacje nieobecnym na konferencjach od kilkunastu miesięcy Dreams, a także świeżo zapowiedziane Ghost of Tsushima. Oprócz tego, standardowo - wydane i zapowiedziane gry na PS4 i PS VR, mnóstwo atrakcji dla zwiedzających, wprawiając nas w zazdrość.

 

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/11/06/playstation-experience-2017-update-heres-the-plan/

Tagi: playstation experience 2017 sony

Nie przegap