Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.11.2017 18:42
Fortnite przekroczyło próg 20 milionów graczy
296V

Fortnite przekroczyło próg 20 milionów graczy

Mogłoby się wydawać, że rynek gier wideo jest mocno przesycony podobnymi produkcjami. Fortnite się jednak udało, a Epic Games rozbiło bank. Studio pochwaliło się kolejnym wynikiem, który naprawdę robi wrażenie.

Kooperacyjne Fortnite przeżywa obecnie szczyt popularności. Głównie ze względu na wprowadzenie darmowego trybu Battle Royale, który mechaniką przypomina szalenie popularne Playerunknown's Battlegrounds. Zasady są proste. Stu graczy zostaje wrzuconych na jedną planszę, a przeżyć może tylko jeden. Taka wariacja zabawy była strzałem w dziesiątkę i przyciągnęła do produkcji milionową rzeszę fanów.

Fortnite - Battle Royale z rozwojem postaci, nowym sterowaniem i skinami!

Fortnite przekroczyło kolejny niesamowity próg. W tytuł zagrało już ponad 20 milionów graczy, a liczba ta nieustannie rośnie. Jest to wielki wynik, o którym wielu wydawców może jedynie pomarzyć. Dzięki temu społeczność może być pewna, że gra ma przed sobą świetlaną przyszłość i będzie jeszcze długo wspierana. Twórcy cały czas rozwijają swe dzieło i przyciągają kolejne osoby do zabawy. Poniżej wideo udostępnione przez Epic Games. Firma dziękuje graczom i świętuje wielki sukces, prezentując montaż rozgrywki w wykonaniu wielkiej społeczności graczy.

Źródło: Twitter (Fortnite)

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Publishing playstation 4 wideo

Nie przegap