Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.11.2017 15:56
Rocket League - szczegóły dotyczące nowego wydania
283V

Rocket League - szczegóły dotyczące nowego wydania

Rocket League to bardzo popularna gra, więc wydawca w postaci Warner Bros. postanowił zabrać się za dystrybucję nowego wydania pudełkowego. Jednocześnie nasz wydawca zajmie się dystrybucją polskiej wersji językowej.

Rocket League to ciekawe połączenie piłki nożnej i wyścigów. W grę zagrało ponad 30 milionów graczy i ponad milion z nich zaopatrzyło się w pudełkowe wydanie gry. Te jednak ma zostać wzbogacone o nową zawartość i wkrótce pojawić się w sprzedaży.

Rocket League. Pudełkowe wydanie gry przekroczyło próg miliona sprzedanych sztuk

To pomysł Warner Bros. Interactive, które postanowiło wykupić prawa do dystrybucji pudełkowej i na nowo sprzedać Rocket League docierając tym samym do jeszcze większej ilości odbiorców. Jak widać poniżej, okładka nie będzie się różnić od poprzedniego wydania, ale zawartość już tak.

W nowym wydaniu Rocket League mają pojawić się wszystkie dotychczasowe dodatki, ale też coś całkiem nowego. Cenega, czyli nasz polski dystrybutor zajmie się rozpowszechnianiem wydania z polską wersją językową. Wydanie o którym mowa ma pojawić się 1 grudnia tego roku, więc już wkrótce. Jeśli chodzi o nowości - o nich mamy dowiedzieć się wkrótce. Na ten moment bez konkretów.

Rocket League - oficjalny zwiastun

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Psyonix Rocket League: Edycja kolekcjonerska Warner Bros. Interactive

Nie przegap