Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.11.2017 14:12
The Evil Within 2 ma już wsparcie PS4 Pro
855V

The Evil Within 2 ma już wsparcie PS4 Pro

The Evil Within 2 otrzymało właśnie łatkę o numerku 1.02. Dzięki niemu gra otrzyma w końcu wsparcie PS4 Pro, a dodatkowo stanie się nieco lepsza dzięki poprawie błędów.

The Evil Within 2 to prawdziwy hołd dla klasyki. Pierwsza część niestety zawodziła, niektórych wręcz bardzo. Twórcy kontynuacji nie mieli więc zbyt łatwo, ale ze swojego zadania wywiązali się znakomicie, dostarczając tytuł zróżnicowany, ale równy i z kilkoma usprawnieniami w rozgrywce - jak choćby nieco bardziej otwarta struktura świata. Fani gatunku czy gier takich jak Resident Evil oraz Silent Hill powinny być mocno zadowolone.

W The Evil Within 2 trzeba zagrać - nasza recenzja gry

Niestety, na premierę The Evil Within 2 nie miało wsparcia PlayStation 4 Pro. Gra co prawda działa znacznie lepiej od poprzednika i wielu spadków animacji nie ma, ale płynność ograniczała się do 30 klatek na sekundę. Dzisiaj jednak pojawiła się nowa aktualizacja, która dodaje wsparcie silniejszej konsoli.

Oficjalnie nie wiadomo na czym polega wsparcie, ale można się domyślać, że chodzi o rozdzielczości do 4K z użyciem checkerboard rendering. W zmianach można także odnotować zdjęcie blokady płynności gry z 30 FPS. Oprócz tego nowa aktualizacja poprawia ogólnie działanie gry pod kątem optymalizacji i obecności błędów.

The Evil Within 2 - zwiastun premierowy

 

Tagi: Bethesda playstation 4 ps4 pro Tango Gameworks The Evil Within 2

Nie przegap