Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.11.2017 13:23
Final Fantasy XV - DLC Comrades znów opóźnione. Szykuje się nowa łatka
249V

Final Fantasy XV - DLC Comrades znów opóźnione. Szykuje się nowa łatka

Final Fantasy XV pierwotnie miało otrzymać Comrades już w październiku, ale niedawno zostało przesunięte na początek listopada. Teraz okazuje się, że będziemy musieli jeszcze chwilę na nie poczekać. Ponadto, szykuje się aktualizacja, która wprowadzi kilka nowości.

Final Fantasy XV jako najnowsza odsłona cyklu nie była w pełni satysfakcjonująca, ale to wciąż świetna gra. Wciąż staje się też coraz lepsza, bo twórcy nie przestają jej wspierać kolejnymi nowościami. Wśród znajdują się poboczne odsłony, dodatki fabularne przedstawiające losy postaci czy tryb wieloosobowy w postaci dodatku Comrades.

Więcej informacji o Final Fantasy XV

Wspomniany dodatek miał trafić do Final Fantasy XV już w październiku, ale twórcy chcieli go trochę dopracować, dlatego też premiera została przesunięta. Co prawda wydawca nie podał konkretnej daty, ale mowa była o początku listopada. Teraz jednak otrzymujemy konkretną datę premiery i jak się okazuje, jest to 15 listopada.

Oprócz tego szykuje się aktualizacja Final Fantasy XV. Pojawić ma się jutro na konsolach Microsoftu i wprowadzić wsparcie dla wersji ulepszonej oferując tym samym HDR i 4K. Ta sama łatka ma pojawić się 10 listopada na PlayStation 4, więc być może użytkownicy Pro mogą liczyć na coś podobnego. Oprócz tego możemy spodziewać się nowych misji pobocznych.

Poniżej z kolei znajdziecie zwiastun dodatku Comrades, który niebawem ma trafić do Final Fantasy XV i pozwolić na grę wieloosobową.

Final Fantasy XV - zwiastun Comrades z TGS 2017

 

Źródło: https://twitter.com

Tagi: comrades Final Fantasy XV playstation 4 ps4 pro Square Enix

Nie przegap