Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.11.2017 11:50
Star Wars Battlefront 2 - poznajcie polską Iden Versio oraz jej oddział
343V

Star Wars Battlefront 2 - poznajcie polską Iden Versio oraz jej oddział

Star Wars Battlefront 2 będzie w pełnej polskiej wersji językowej. Już wcześniej mogliśmy poznać polskich aktorów stojących za poszczególnymi rolami, a dzisiaj pora na kolejną ich porcję. Oto talenty stojące za postaciami Iden Versio, Gideon Hask oraz Del Meeko.

Star Wars Battlefront 2 pojawi się w połowie tego miesiąca, ale już teraz wiadomo, że na grudzień szykują się zniżki. Dlatego warto wstrzymać się z zakupem na premierę i skorzystać z atrakcyjniejszej ceny. Tematem tego newsa są jednak polscy aktorzy, którzy wcielą się w poszczególne role. Już wcześniej mogliśmy przyjrzeć się polskiej obsadzie. W roli Bosska pojawi się Adamczyk.

Star Wars Battlefront 2 - poznajcie polski głos Bosska

Teraz możemy przyjrzeć się pozostałym gwiazdom mającym wystąpić w polskiej wersji Star Wars Battlefront 2. Tym razem mamy do czynienia z odtwórczynią głównej roli oraz postaci jej bliskich, bo członków jej oddziału. Jako Iden Versio wystąpi Aleksandra Szwed. Próbkę jej aktorstwa znajdziecie na poniższym materiale.

Star Wars Battlefront 2 - Aleksandra Szwed jako Iden Versio

W roli jej towarzyszy pojawią się Antoni Pawlicki oraz Michał Żebrowski. Dzięki poniższym nagraniom dowiecie się jak będą mniej więcej brzmieć postacie, które odegrają.

Star Wars Battlefront 2 - Antoni Pawlicki jako Del Meeko

Star Wars Battlefront 2 - Michał Żebrowski jako Gideon Hask

Star Wars Battlefront 2 ma pojawić się 17 listopada. Sama kampania fabularna nie będzie zbyt długa, bo ukończenie jej ma zająć około 6 godzin. Głównym trzonem zabawy pozostaje tryb wieloosobowy, który również został przygotowany z większym rozmachem niż w poprzedniej odsłonie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aleksandra szwed antoni pawlicki Digital Illusions CE Electronic Arts Michał Żebrowski playstation 4 star wars battlefront 2 wideo

Nie przegap