Jakub Barwiak Jakub Barwiak 03.11.2017 12:18
Quentin Tarantino skończył scenariusz swojego nowego filmu
530V

Quentin Tarantino skończył scenariusz swojego nowego filmu

Quentin Tarantino skończył scenariusz swojego 9-tego filmu. Po aferze dotyczącej Harveya Weinsteina, reżyser rozstał się z wytwórnią braci i szuka obecnie studia, który wyprodukuje jego nowe dzieło.

Według pierwszych plotek, film ma opowiadać o morderstwie jakiego dopuściła się sekta Charlesa Mansona w domu Romana Polańskiego. Najwcześniejsze doniesienia mówiły o tym, iż nowy obraz Tarantino ma skupiać się na postaci Mansona, jednak obecnie pojawiły się informacje, według których zbrodniarz ma być tylko drobnym elementem całego filmu, który obecnie jest opisywany tak:

Coraz więcej oskarżeń o molestowanie w Hollywood

Pojawiło się wiele informacji o tym, iż skrypt skupia się na Charlesie Mansonie i jego zbrodni, jednak to jakby powiedzieć, iż Bękarty wojny są filmem o Adolfie Hitlerze, gdy tymczasem pojawia się on w scenie, albo dwóch.

Obraz, obecnie nazywany po prostu dziewiątym filmem Quentina Tarantino, ma być dramatem osadzonym na przełomie lat 60-tych i 70-tych w Los Angeles i przypominać Pulp Fiction, którego akcja również rozgrywała się w tym samym mieście. Dotychczas pojawiło się kilka plotek dotyczących obsady, Margot Robbie (Legion Samobójców) ma wcielić się podobno w rolę Sharon Tate – ówczesnej żony Romana Polańskiego i ofiary Mansona. Mówi się również o powrocie kilku innych aktorów, z którymi legendarny reżyser współpracował w przeszłości. Wystarczy wspomnieć tu chociażby Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, czy Samuela L. Jacksona.

Nie potwierdzono oczywiście udziału tych trzech aktorów, jednak biorąc pod uwagę, iż mówimy o filmie Quentina Tarantino… Produkcja niezatytułowanego obrazu ma rozpocząć się w połowie 2018 roku, premiera zaplanowana jest na 2019 rok, to umożliwi aktorom zaplanowanie swojego kalendarza, jedyny problem może mieć Brad Pitt, który szykuje się do udziału w World War Z 2.

Źródło: https://movieweb.com/quentin-tarantino-new-movie-manson-family-script-details/

Tagi: charles manson Margot Robbie Quentin Tarantino Roman Polanski

Nie przegap