Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.11.2017 22:52
For Honor. 4 sezon startuje już 14 listopada
518V

For Honor. 4 sezon startuje już 14 listopada

For Honor już 14-go listopada rozpocznie swój czwarty sezon co oznacza aktualizację z nową zawartością. Ubisoft ujawnił dwa nowe tryby gry, nowe mapy oraz kolejne klasy, które trafią do tej produkcji.

Czwarty sezon For Honor wprowadzi do gry dwa nowe tryby. Dominion Ranked jest rankingową wersją obecnego już w grze trybu. Zupełną nowością za to jest Tribute w którym dwie drużyny walczyć będą o przejęcie wybranych punktów i później przeniesienie do swojej bazy ofiary. Za spełnienie celu, otrzymywać będziemy losowe dopałki dla naszej ekipy. W przypadku nowych map, będą to Market Town i Gauntlet.

Przeczytaj naszą recenzję For Honor

Nowymi klasami w For Honor będą Aramusha - hybryda samuraja, walcząca dwoma katanami, nastawiająca się na uniki i karanie niecelnych ataków rywala. Wyjątkowo szybka postać, radząca sobie sprawnie w defensywie jak i ofensywie. Druga klasą będzie Szaman u Wikingów. Walczyć będzie zarówno toporem jak i sztyletem. Nastawieni na ofensywę, po wyczuciu krwi wroga wpadają w szał zwiększający ich zdolności bojowe.

Czwarty sezon wystartuje 14 listopada, ale to nie są jedyne atrakcje przygotowane przez Ubisoft. W dniach 9-12 listopada, For Honor dostępne będzie za darmo. Będzie to pełna wersja gry, niczym nie ograniczona (no, poza czasem darmowego weekendu). Pobieranie klienta będzie możliwe już 7 listopada.

For Honor - zwiastun czwartego sezonu

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: For Honor galeria playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap