Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.11.2017 20:30
Rainbow Six: Siege. Nowi operatorzy i mapa w ramach operacji White Noise
378V

Rainbow Six: Siege. Nowi operatorzy i mapa w ramach operacji White Noise

Rainbow Six: Siege niedługo doczeka się licznych nowości w ramach przygotowywanej operacji White Noise. Twórcy przedstawiają pokrótce na co możemy liczyć i zapowiadają pełne ujawnienie postaci.

Rainbow Six: Siege pojawiło się na rynku w dniu 1 grudnia 2015 roku. Od tego czasu tytuł jest nieustannie wspierany przez Ubisoft. Firma cały czas rozwija i usprawnia swoją produkcję, podążając ideą gry w formie usługi. Fani mogą dzięki temu liczyć na to, że jeszcze przez długi czas będą otrzymywać darmowe nowości.

Rainbow Six: Siege - twórcy przedstawiają duże zmiany w balansie

Rainbow Six: Siege ostatnio chwaliło się zmianami w balansie, które zostaną wprowadzone do rozgrywki. Teraz przyszła pora na kolejną dawkę informacji z nadciągającej operacji White Noise. Zapowiedziano, że do gry trafi następna para operatorów z 707. Batalionu do Zadań Specjalnych (707th SMB). Możemy również liczyć na nową operatorkę z polski, która razem z Elą będzie reprezentować jednostkę GROM. Nowa mapa to wysoka wieża obserwacyjna wznosząca się ponad wieżowce w Seulu. Nie zabraknie też nowego zestawu broni i gadżetów.

Wszystkie wymienione nowości wraz z zapowiedzianymi postaciami zostaną szeroko zaprezentowane w dniach 18-19 listopada podczas finałów Pro League w Sao Paolo.

Rainbow Six: Siege - zwiastun operacji Blood Orchid

Źródło: https://rainbow6.ubisoft.com/siege/pl-pl/news/detail.aspx?c=tcm:160-304984-16&ct=tcm:160-76770-32

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal white noise wideo

Nie przegap