Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.11.2017 20:01
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Nowy spot, nowe sceny
400V

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Nowy spot, nowe sceny

Lucasfilm zaprezentował nowy materiał promujący nadchodzący, ósmy epizod Gwiezdnych Wojen. Są nowe sceny!

W nowym materiale pojawiają się sceny, o których mówiono we wcześniejszych plotkach. Luke Skywalker zawita ponownie na pokładzie Sokoła Millenium. Bohater ma na nim  spotkać swoich starych druhów – Chewbackę i R2-D2. Scena ma być bardzo emocjonalna. Materiał zapowiada nam również wzrost siły ciemnej strony mocy, podobnie zresztą jak opis filmu, który został opublikowany przez Lucasfilm.

Lucasfilm planuje kolejne 10 lat z Gwiezdnymi Wojnami

Światło? Ciemność? Rey i Kylo, dwójka ludzi poruszających się między nimi, nowe szokujące wydarzenia czekają na nich w Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Co czeka Rey i Kylo? Światło, czy ciemność? Obydwoje muszą zmierzyć się z potężnymi siłami. Rey, która przebudziła moc jest zagubiona i niepewna. Czy zostanie zabrana przez ciemność? Kylo, który zabił Hana Solo – swojego ojca – czy przebudzi pozostające w nim światło, aby zniszczyć ciemność, którą spowodował?

Lucasfilm umiejętnie podgrzewa plotki dotyczące swojego nowego widowiska. Czy Rey przejdzie na ciemną stronę mocy, co z Lukiem Skywalkerem i Kylo Renem? Przekonamy się już wkrótce. Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi pojawi się w kinach już 14-ego grudnia. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Rian Johnson (Looper). W obsadzie znaleźli się m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Carrie Fissher, Oskar Isaac i Adam Driver.

Źródło: https://movieweb.com/star-wars-8-new-footage-luke-skywalker-millennium-falcon/

Tagi: Disney Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi lucasfilm rian johnson star wars: the last jedi Video

Nie przegap