SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.11.2017 19:52
Monster Hunter World z ogromnym zalewem świetnych materiałów
657V

Monster Hunter World z ogromnym zalewem świetnych materiałów

Monster Hunter World odkrywa powoli coraz więcej kart. Wielkie polowanie rozpocznie się już w styczniu przyszłego roku. Jeśli jednak jesteście niecierpliwi to możecie spojrzeć na ponad godzinę rozgrywki oraz sprawdzić wszystkie ujawnione do tej pory potwory oraz zbroje.

Monster Hunter World było silnie obecne na PGW 2017. Z tej okazji nie tylko otrzymaliśmy nowy zwiastun, ale i potwierdzono datę oficjalnych testów beta. Odbędą się one w dniach 9-12 grudnia, a udział będą mogły wziąć osoby z wykupionym abonamentem PlayStation Plus. Możemy też liczyć na gościnny występ Aloy z Horizon Zero Dawn.

Monster Hunter World - beta już w grudniu i gościnny występ Aloy

Monster Hunter World doczekało się istnej fali materiałów. Na pierwszy ogień idzie trwającej 17 minut wideo nagrane w jakości 4K. Pochodzi ono ze wczesnej wersji gry, ale i tak robi bardzo pozytywne wrażenie. Przejście z konsol przenośnych sprawiło, że seria wkroczyła w iście nową jakość, o której fani mogli do tej pory jedynie pomarzyć.

Monster Hunter World - 17 minut z wykonywania zadania

 
 

Monster Hunter World stoi wymagającymi i efektownymi walkami z potężnymi potworami. Drugi materiał to aż 16 minut wypełnione po brzegi polowaniem na krwiożercze bestie.

Monster Hunter World - 16 minut rozgrywki

 

Monster Hunter World udowadnia, że życie łowcy to ciężki kawałek chleba. Niektóre starcia będą naprawdę nieprzewidywalne i ciężkie bez pomocy doświadczonego partnera.

Monster Hunter World - 23 minuty z polowania

Walka Monster Hunter World wygląda naprawdę różnorodnie. Szeroki arsenał broni pozwoli na obranie własnego stylu gry. Emocjonujące starcia stanowią najlepszy element serii i nie inaczej będzie w tym wypadku. Poniżej kolejne starcie z potworami żyjącymi na bagnach i nie tylko.

Monster Hunter World - 17 minut rozgrywki

Kolejne wideo ukazuje kreator postaci oraz eksplorację wioski. Możemy się przyjrzeć jak wygląda zarządzanie ekwipunkiem oraz przyjmowanie zadań, a także interakcja z mieszkańcami osady.

Monster Hunter World - 14 minut rozgrywki z kreatorem i eksploracją

Jeśli mało Wam potworów to kolejne nagranie ukazuje wszystkie bestie potwierdzone do tej pory. Możemy być pewni, że nie jest to cały bestiariusz, a i w przyszłości zapewne otrzymamy niejedno DLC rozszerzające dobór stworów.

Monster Hunter World - wszystkie ujawnione potwory

Ostatni materiał to z kolei przedstawienie wszystkich zestawów zbroi, o których na razie wiemy. W tym przypadków również możemy być pewni, że pełna wersja zaoferuje jeszcze większy wybór.

Monster Hunter World - wszystkie zestawy zbroi

W galerii poniżej czeka na Was bogata galeria. Premiera Monster Hunter World przewidziana jest na dzień 26 stycznia 2018 roku. 

Źródło: https://gematsu.com/2017/11/monster-hunter-world-paris-games-week-2017-gameplay-screenshots

Tagi: Capcom galeria Monster Hunter World pgw 2017 playstation 4 wideo