Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.11.2017 11:50
Nioh ze zwiastunem kompletnego wydania
358V

Nioh ze zwiastunem kompletnego wydania

Nioh: Complete Edition niedługo debiutuje na PC, więc z tej okazji w Sieci pojawił się nowy zwiastun. Niestety, o wersji na PlayStation 4 w naszym regionie wciąż brak.

Nioh to świetna wariacja na temat tego co zapoczątkowało From Software ze swoimi grami spod znaku Dark Souls czy Bloodborne. Nie można jednak grze zarzucić brak własnej tożsamości - twórcy nie stworzyli klona, a grę z wyjątkową mechaniką i niepowtarzalnym klimatem. A gdyby sama podstawka nam nie wystarczyło to są jeszcze trzy rozszerzenia.

Nasza recenzja najnowszego dodatku do Nioh - Bloodshed's End

Te trzy rozszerzenia wraz z podstawową grą, mają znaleźć się w kompletnym wydaniu, czyli Nioh: Complete Edition. Już niedługo zadebiutuje ono na PC w platformie Steam. Koei Tecmo opublikowało z tej okazji nowy zwiastun. Użytkownicy komputerów dostaną też ekskluzywny przedmiot. Zwiastun znajdziecie poniżej.

Nioh - zwiastun kompletnego wydania na PC

Oprócz tego pojawił się też zwiastun kompletnego wydania na PlayStation 4, ale niestety w wersji japońskiej. Wydanie wciąż nie zostało zapowiedziane na nasz rynek, ale obok wersji na Steam pojawi się tamtejsza wersja na konsole tyle, że cyfrowa. W grudniu gra na PlayStation 4 dostępna będzie w pudełkowym wydaniu. Może wtedy i my doczekamy się swojej wersji.

Nioh - japoński zwiastun kompletnego wydania

 

Tagi: Koei Tecmo NiOh Complete Edition playstation 4 Team Ninja wideo

Nie przegap