Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.10.2017 15:50
Eden Tomorrow na PS VR z pierwszym zwiastunem i galerią
333V

Eden Tomorrow na PS VR z pierwszym zwiastunem i galerią

Eden Tomorrow to ciekawy projekt stworzony z myślą o PlayStation VR. Wcielimy się w bohatera cierpiącego na amnezję i wraz z jego robo-kumplem postaramy się przeżyć na dziwacznej i niebezpiecznej planecie.

Eden Tomorrow ma zabrać nas do dziwacznego i śmiertelnie niebezpiecznego świata, który obserwować będziemy oczami bohatera cierpiącego na amnezję oraz jego towarzysz: droida nazywającego się Newton. Rozgrywka sama w sobie ma być prosta, ale wymagać będzie od gracza refleksu i szybkiego myślenia podczas rozwiązywania zagadek.

Eden-Tomorrow w naszej bazie gier

Na przestrzeni przygody w Eden Tomorrow postaramy się odzyskać pamięć. W drodze do tego zwiedzimy wiele tajemniczych miejsc i trafimy na wiele dziwacznych stworzeń. Przy okazji dowiemy się jaką rolę odgrywa towarzyszący nam droid. Jeśli chodzi o ogólny charakter to mamy tu do czynienia z mieszanką horroru, sci-fi i akcji.

Eden Tomorrow pokazało się wczoraj na pierwszym zwiastunie. Został zaprezentowany podczas Paris Games Week obok wielu innych ciekawych gier, które zapowiedziało Sony. Tej ciekawej produkcji możemy spodziewać się wiosną przyszłego roku, a tymczasem poniżej znajdziecie wspomniany zwiastun. Jeszcze niżej znajdziecie galerię.

Eden Tomorrow - zwiastun z PGW 2017

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/30/help-an-amnesiac-and-his-robot-pal-escape-an-alien-planet-in-ps-vrs-eden-tomorrow/

Tagi: eden tomorrow Eden-Tomorrow galeria pgw 2017 PlayStation 4 playstation vr Soulpix wideo