Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.10.2017 14:49
Stranger Things będziemy mogli doświadczyć w VR
423V

Stranger Things będziemy mogli doświadczyć w VR

Stranger Things to świetny serial, którego drugi sezon cieszy się jeszcze większym uznaniem niż pierwszy. Teraz Sony zapowiada doświadczenie przygotowane z myślą o PlayStation VR.

Stranger Things to czołówka nie tylko jeśli chodzi o seriale Netflixa, ale również jeśli zestawić go z pozostałymi. To potężna dawka nostalgii, klimatów nawiązujących do najlepszych dzieł Stephena Kinga czy ogólnie gatunku horroru. Przede wszystkim to świetnie zrealizowany serial, który po prostu trzeba sprawdzić, zwłaszcza jeśli cenicie sobie powroty do lat osiemdziesiątych.

Stranger Things - recenzja 2. sezonu

Dzisiaj Sony zapowiedziało doświadczenie nawiązujące do Stranger Things i przygotowane z myślą o PlayStation VR. Szczegółów jeszcze nie znamy, bo pokazano jedynie poniższą zapowiedź, która nie mówi zbyt wiele. Projekt ma pojawić się jednak wkrótce, więc pozostaje oczekiwać kolejnych informacji.

Stranger Things na krótkiej zapowiedzi

Jeśli deweloperom stojącym za Stranger Things: The VR Experience uda się dobrze odzwierciedlić klimat, to dostaniemy całkiem ciekawe dzieło pozwalające zanurzyć się w świecie znanym z serialu.

Źródło: https://twitter.com/PlayStationEU/status/925339091603898370

Tagi: netflix playstation 4 playstation vr Stranger Things wideo

Nie przegap